Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
09 września 2018
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Metale szlachetne na płytkach ceramicznych – złoto i platyna

Metale szlachetne od zawsze pobudzały zmysły człowieka. Chcąc podkreślić wyjątkowość danego wnętrza, architekci na przestrzeni wieków wykorzystywali najcenniejsze kruszce, takie jak srebro, platyna czy złoto. Dzięki nim stawało się ono unikalne i zachwycało odwiedzające je osoby. Abstrahując od barokowego przepychu, subtelne wykorzystanie faktur metali szlachetnych może z powodzeniem stać się wyjątkowym elementem aranżacji naszych domów. Ceramika Tubądzin w kolekcji House of Tones, będącej częścią nowej linii płytek w formacie 33x90, zawarła wyjątkowe dekoracje wykonane z wykorzystaniem najcenniejszych jubilerskich metali – platyny i złota. Dzięki nim wnętrze nabiera cech wysublimowanej elegancji.

Cenna dekoracja

Jednymi z wyróżniających się elementów kolekcji House of Tones są dekory ścienne. O ich wyjątkowości świadczy fakt, że linie zdobiące powierzchnię, w zależności od wariantu kolorystycznego, pokryte zostały złotem bądź platyną. Matowe tło płytek potęguje wizualne doznania, związane z mieniącymi się w świetle drogocennymi zdobieniami. Wykorzystanie tych kruszców sprawia, że przestrzeń staje się wytworna, a jednocześnie stonowana i elegancka.

Tubądzin 33x90 kolekcja House of Tones dekor ścienny House of Tones Beige

Tubądzin 33x90 kolekcja House of Tones dekor ścienny House of Tones White

Wytworna lekkość

Motywem przewodnim kolekcji House of Tones jest zwiewność i lekkość naturalnych tkanin. Fakturę płytek zdobi strukturalny nadruk, inspirowany motywami splotów lnu i bawełny. Kolorystyka utrzymana w ciepłych barwach beży, szarości, przydymionego błękitu i granatu jest uwydatniana przez złote i mosiężne dodatki. Nadają one wnętrzu prestiżu i wytwornej, subtelnej elegancji. Na atrakcyjność aranżacji wpływa także mozaika ścienna, tworząca bardzo modny wzór chevronu, który sprawia, że przestrzeń staje się „miękka” i przytulna.

Tubądzin 33x90 kolekcja House of tones grey

Platynowe wnętrze

Jednym z wariantów kolorystycznych kolekcji House of Tones jest stonowana szarość, która przywodzi na myśl platynę. Faktura tego najcenniejszego jubilerskiego kruszcu nadaje wnętrzu dystyngowanego wyglądu. Monochromatyczny design urozmaicają nieregularne wzory, które dynamizują wizualny odbiór aranżacji, nadając jej zwiewności i lekkości. W zależności od wariantu kolorystycznego, zdobienia pokryte zostały platyną (dekor ścienny House of Tones White) lub złotem (dekor ścienny House of Tones Beige). Te wyjątkowe faktury bardzo dobrze współgrają z innymi kolorami, stanowiąc idealne tło dla akcentów wizualnych o żywej kolorystyce. Charakterystyka płytek pozwala także na wykorzystanie ich jako przewodniego motywu aranżacyjnego. Dużą uniwersalność kolekcji House of Tones zapewnia także format produktu - 33x90 cm.

Tubądzin 33x90 kolekcja House of tones beige

Umiejętnie wykorzystanie faktur metali szlachetnych może sprawić, że wnętrza naszych mieszkań i domów staną się wytworne i niezwykle eleganckie, a jednocześnie nie będą razić w oczy bizantyjskim przepychem. Zestawienie stonowanych pastelowych barw z mieniącymi się w świetle złotymi i platynowymi powierzchniami ożywi przestrzeń i nada jej unikalnego klimatu. Więcej informacji na temat kolekcji tutaj  

----------

W dniach od 24-28 września 2018 odbędzie się Cersaie 2018, jedna z najważniejszych imprez branży łazienkowej na świecie – prestiżowych targów należących do czołówki wydarzeń wyznaczających trendy w aranżacji łazienek, w której udział od lat biorą również polskie firmy. Podczas wydarzenia pokazywane są nowości, trendy i możliwości technologiczne z branży płytek, ceramiki i armatury. Lista znanych marek wystawiających swoje produkty na Cersaie wydaje się nieskończenie długa. Wśród ponad 900 wystawców zaprezentuje się 9 firm z PolskiCeramica Marconi (Hall 15 Stand A25-B26), Polcolorit(Hall 15 Stand A25-B26), Ceramika Końskie(Hall 15 Stand D32),Tubądzin (Hall 15 Stand E20), Cerrad (Hall 15 Stand E27-F28), MCJ (Hall 30 Stand A63), Defra (Hall 30 Stand B63), Radaway(Hall 15 Stand D58-E59) i Krzemień (Hall 30 Stand D64-E65).

Spektakularnym wydarzeniem wspierającym polskich przedsiębiorców na Cersaie 2018 będzie PL Catalog – Exhibitors From Poland - wirtualny katalog www.exhibitorsfrompoland.pl - prezentującego w jednym miejscu polskich wystawców największych targów na świecie. Unikatowy serwis skierowany do gości targowych poszukujących partnerów i kontaktów B2B z polskimi wystawcami konkretnych targów, dostarcza cennych informacji na temat polskich wystawców klientom handlowym odwiedzającym Cersaie 2018. Znalezienie partnera biznesowego z Polski na targach nigdy nie było tak proste!

 Oferując odwiedzającym targi ze świata wiele ułatwień w nawiązaniu kontaktów z polskim biznesem "PL Catalog – Exhibitors From Poland" jest narzędziem do szerokiej prezentacji potęgi polskiej myśli technologicznej i przedsiębiorców, którzy tę potęgę współtworzą.

By biznes rozwijał się jeszcze szybciej” – to hasło, które przyświeca twórcom aplikacji, architektom z portalu Exspace.pl.

PL Catalog – Exhibitors From Poland  Website | Facebook | Kontakt

www.exhibitorsfrompoland.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.