Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
20 października 2018
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Wyrafinowana wizja designu!

VANK na Warsaw Home 2018

Tegoroczne targi Warsaw Home, które odbyły się w dniach 4-7 października w podwarszawskim Ptak Warsaw Expo pokazały, że w branży designu i projektowania są wydarzeniem na skalę europejską. W 5 gigantycznych halach, na powierzchni 120.000 m², najnowsze trendy oraz innowacyjne pomysły wyposażenia wnętrz prezentowało 600 wystawców.

Dla założonej w 2012 roku marki VANK - która jest synonimem współczesnego, awangardowego wzornictwa - była to kolejna impreza branżowa w tegorocznym kalendarzu i okazja do zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty w trzech strefach tematycznych: #akustyka, #technologia i #forma.

Minimalistyczna architektura stoiska VANK to była wzorcowa przestrzeń do prezentacji. Zabawne eksperymenty z formą zdefiniowaną przez ramy wypełnione delikatnymi tkaninami stworzyły oryginalne pomieszczenia, stanowiące doskonałe tło dla produktu. Proste i czytelne przenikanie się ekspozycji z otwartym miejscem dla gości sprawiało, że każdy odwiedzający czuł się zaproszony do wnętrza.

W pierwszej strefie (#akustyka) pokazane zostały dwie serie boksów akustycznych VANK_WALL i VANK_WALL2, dopracowanych pod kątem komfortu użytkowania (efektywna, cicha wentylacja i systemy sterowania boksem).  

W drugiej strefie (#technologia) znalazło się miejsce na biurko z elektryczną regulacją wysokości VANK_MOVE i fotel obrotowego VANK_V6 w różnych kolorystycznych konfiguracjach. Oba produkty zdobyły nagrodę iF Design Award. 

W strefie #forma zaprezentowane zostały ikoniczne fotele VANK, takie jak: VANK_WOODI, VANK_TIMANTI czy VANK_DRONN.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania z VANK. A Wy?

A najbliższe już wkrótce. Podczas targów Orgatec (23-27.10.18) w showroomie Design Post w Kolonii partnerzy VANK opowiedzą o wykorzystaniu nowoczesnych technologii akustycznych w przestrzeniach pracy, a VANK zaprezentuje jeden z boksów VANK. Design Post Cologne to jedno z najbardziej prestiżowych miejsc w Kolonii i salon wystawowy dla miłośników designu, bulwar dla estetów i źródło inspiracji dla profesjonalistów z branży projektowej.

Ekskluzywne międzynarodowe marki wnętrz prezentują swoje obecne trendy w historycznych salach dawnego urzędu pocztowego w dzielnicy Deutz w Kolonii. Odwiedzający są zaproszeni do zapoznania się z szeroką gamą produktów renomowanych producentów mebli, oświetlenia i tekstyliów. Dzięki regularnie zmieniającym się wystawom wizyta w Design Post zapewnia nowe pomysły i inspiracje. Produktów nie można kupić bezpośrednio; zamiast tego nacisk kładziony jest na wykwalifikowaną radę i doradztwo. To sprawia, że ​​Design Post jest inspirującym miejscem zarówno dla użytkowników końcowych, którzy chcą odkrywać nowe trendy we wnętrzach w relaksującym otoczeniu, jak i dla sprzedawców detalicznych i architektów, którzy mogą przyjść do Design Post z klientami i właścicielami projektów, aby realizować swoje plany.

VANK Website | Facebook | Instagram

photos Exspace i materiały prasowe VANK

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.