Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
06 grudnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Usługa wprowadzająca naturę do biur z nagrodą Dobry Wzór 2018

W dniu 25 października 2018 roku podczas gali, która odbyła się w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, ogłoszono wyniki konkursu Dobry Wzór 2018. Nagrodę główną w kategorii: usługa otrzymali WERTYKALNI.PL za 4Nature System Ogrody wertykalne – usługę wprowadzenie zieleni do biur i obiektów użyteczności publicznej ! Jury konkursu doceniło, że dzięki połączeniu dobrego designu, natury i zaawansowanej technologii, czyli fundamentom 4Nature System - możemy na nowo wprowadzić naturę do biur.

wertykalni - dobry wzor 2018 - 4Nature System

Wertykalni - Dobry Wzor 2018 - 4Nature System fot. materiały prasowe Wertykalni

Jury Dobry Wzór 2018 zwróciło uwagę na to, że: „Usługodawca Wertykalni.pl stworzył polskie rozwiązanie „zielonej ściany”, która może być wykorzystana tak w biurze, przestrzeni publicznej jak i w domu i rozbudowywana dzięki rozwiązaniu modułowemu. Automatycznie podlewane rośliny poprawiają jakość powietrza i co ważniejsze, nastrój przebywających w ich pobliżu ludzi."

Serdeczne podziękowania za to wyjątkowe wyróżnienie składamy Instytutowi Wzornictwa Przemysłowego, zespołowi ERGO.design za przygotowanie projektu, Polskiemu Funduszowi Rozwoju i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości za udzielone wsparcie finansowe, w ramach którego powstał nasz produkt oraz Agencji Rozwoju Przemysłu za stworzenie przyjaznych dla przedsiębiorców warunków dla łączenia innowacji i designu. – mówi zespół WERTYKALNI.PL   

Laureaci Dobry Wzór 2018

Laureaci Dobry Wzór 2018 fot. materiały prasowe IWP

Opracowana w wyniku współpracy zielona technologia jest w trakcie procedury patentowej i stanowi bazę nowej idei – połączenia mebli biurowych i natury. Dzięki niej będzie możliwość poprawy dobrostanu pracowników, przynosząc wspartą najnowszą technologią naturę bezpośrednio do ich miejsc pracy. Jest to projekt badawczo rozwojowy finansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju  a jego pierwsze efekty zaprezentowane zostały na targach ORGATEC w Kolonii – na stoisku polskiej firmy Mikomax, Laureata 1. Miejsca StandOUT. ORGATEC 2018.

mikomax-standout-orgatec-2018

Mikomax Smart Office ORGATEC 2018; fot. Mikomax

Hush_Meet_L_Mikomax

Hush Meet L Mikomax Smart Office; fot. materiały prasowe Mikomax

mikomax-standout-orgatec-2018

Mikomax Smart Office ORGATEC 2018; fot. Exspace

mikomax-standout-orgatec-2018

Mikomax Smart Office ORGATEC 2018; fot. Mikomax

Dobry Wzór to prestiżowy konkurs na najlepiej zaprojektowane produkty i usługi na polskim rynku organizowany przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego już od 25 lat. W tym roku do konkursu zgłoszono 193 produkty i usługi w dziewięciu kategoriach: - Dom - Praca - Sfera publiczna – Usługa - Nowe technologie - Grafika użytkowa i opakowania - Nowe materiały - Transport i komunikacja - Moda i akcesoria. Wszystkie projekty zostały ocenione pod kątem cech wizualnych, użytkowych, ekonomicznych oraz wyróżniających je wartości dodatkowych.

Wybrane realizacje Wertykalni.pl

ZIELONA ŚCIANA W APARTAMENCIE KSAWERÓW 11

ZIELONA ŚCIANA W APARTAMENCIE KSAWERÓW 11

ZIELONA ŚCIANA W APARTAMENCIE KSAWERÓW 11

ZIELONA ŚCIANA W APARTAMENCIE KSAWERÓW 11

Zielone ściany z żywych roślin w przestrzeni biurowej Business Link w budynku HIGH 5

Powierzchnia: 16 mkw / Inwestor: Business Link / Generalny wykonawca: SKANSKA SA / Miasto: Kraków  / Termin realizacji: styczeń 2018

 biznes link wertykalni

biznes link wertykalni

biznes link wertykalni

Ściana zielona w klinice medycyny estetycznej La Beaute Clinique

Powierzchnia: 4,94 m2 / Inwestor: La Beaute Clinique - Murier / Miasto: Warszawa / Termin realizacji: 2016 sierpień

labeauteclinique_Wertykalni.pl

labeauteclinique_Wertykalni.pl

Wertykalni.pl Website Facebook Instagram

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.