Reklama

wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
07 grudnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Wnętrza kochają sztukę

Sztuki kulinarne

Kuchnie są jak pracownie artystów. Mieszają się w niej kolory, aromaty i potrawy, będąceczęsto dziełami sztuki. W podobny sposób pobudzają nasze zmysły i wyobraźnię, zabierają w dalekie podróże i na długo pozostają w pamięci. Estetyka wizualna jest tak samo istotna – tu liczy się nie tylko wystrój wnętrza, który tworzy atmosferę sprzyjającą rozkoszowaniu się. Niemniej ważna jest najlepsza jakość produktów, sposób przyrządzania, a także serwowania potraw. Każdy styl rządzi się własnymi prawami, istnieją różne techniki, a każdy artysta ma swój znak rozpoznawczy. Dążąc do perfekcji, szukamy inspiracji i mamy swoich mistrzów. Tak w kuchni, jak i w sztuce.

Szczypta elegancji

W naszych kuchniach coraz częściej przenika się wiele sztuk. Potwierdzeniem tego jest salon S-line Studio w Gorzowie Wielkopolskim, w którym odbył się ostatnio wernisaż fotografii Szymona Brodziaka. Ekspozycja salonu to marki oferujące najwyższą jakość i najnowszą technologię dla naszych kuchni. Partnerem wydarzenia była firma Comitor Sp. z o.o.

Szef kuchni poleca

Szymon Brodziak, autor czarno-białych fotografii, laureat 28 nagród, pokazał swoje prace w niecodziennym otoczeniu. Minimalistyczne, utrzymane w stonowanej, monochromatycznej kolorystyce kuchnie idealnie komponowały się ze zdjęciami uwypuklając ich walory  oraz kontrast pomiędzy czernią i bielą. Zmysłowe obrazy pobudzały apetyt na wyselekcjonowane przez restaurację Między Wierszami przystawki. Na żywo gotował szef Robert Wojnarowski, a rozmowami o sztuce i kulinariach nie można było się nasycić.

Prywatna galeria

W ofercie firmy Comitor znajdują się urządzenia, z którymi łatwo urządzicie prywatną galerię we własnej kuchni. Nie przeszkodzi w tym nawet mała powierzchnia wnętrza. AGD marki Küppersbusch jest idealne do zabudowy, dzięki czemu będzie Wam łatwiej nadać kuchni salonowego charakteru, ułatwiającego ekspozycję zebranych dzieł sztuki. Okapy sufitowe Best lub chowane w blacie marki Novy to również małe arcydzieła, które nie będą zaburzać pola widzenia. Cicha praca wszystkich sprzętów pozwoli na kontemplację galerii nawet podczas gotowania. Wyposażenie kuchni przyjdzie z pomocą także w realizowaniu wykwintnych dań z menu, a z bateriami i zlewozmywakami Blanco szybko zmyjesz naczynia. Nic prostszego, prawda?  

comitor-s-line_Szymon-brodziak

comitor-s-line_Szymon-brodziak

comitor-s-line_Szymon-brodziak

comitor-s-line_Szymon-brodziak

comitor-s-line_Szymon-brodziak

Zdjęcia: S-Line Studio

Comitor Website Facebook Instagram

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.