Reklama

wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION
23 grudnia 2018
wszystkie artykuły z działu >> INSTALLATION

Magia zimowych iluminacji - co warto o nich wiedzieć?

Zima to czas, w którym bardzo brakuje nam naturalnego światła. Wczesne zachody słońca, są jednak okazją do prezentacji efektownych iluminacji, które poprawiają nam nastrój i pozwalają poczuć świąteczną atmosferę.

Klimatyczne oświetlenie ulic, budynków, centrów handlowych to nieodłączna część oczekiwania na święta - iluminacje wprowadzają wyjątkowy nastrój i sprawiają, że łatwiej przetrwać długie zimowe wieczory. Stają się też oryginalną wizytówką miast, firm i ozdobą domów. Nowe technologie dają nam coraz większe możliwości, by tworzyć barwne, często wręcz zaskakujące projekty, które niejednokrotnie zaskakują pomysłowością.

Zima w blasku świateł

Właściwie zaprojektowana iluminacja to idealny sposób na podniesienie walorów estetycznych danego obiektu czy ulicy. Pozwala się wyróżnić i zwrócić uwagę - oczywiście, pod warunkiem, że jest odpowiednio dopasowana do charakteru danego miejsca i zaprojektowana przez specjalistów. W przeciwnym wypadku, zamiast ozdobą, może stać się kiczowatym, irytującym, dodatkiem. Jak uniknąć takiego wrażenia? Najlepiej poprosić o pomoc projektantów oświetlenia, którzy pomogą dopasować właściwe produkty i uzyskać pożądany efekt wizualny, dzięki dostosowaniu iluminacji do architektury i otoczenia. Przy odrobinie kreatywności, możemy zyskać oświetlenie, które będzie przypominać dzieło sztuki - przykuje uwagę i sprawi, że skutecznie zaakcentujemy obecność naszej firmy na rynku.

Okiem eksperta

O znaczeniu iluminacji w marketingu opowiedział Radosław Zacheja - prezes firmy Bright Lights - Iluminacje świąteczne są istotnym elementem kreowania wizerunku marki - dlatego coraz częściej są świadomie wykorzystywane przez przedsiębiorców lub władze miast. To także jedno z ważniejszych narzędzi marketingowych - w szczególności, jeżeli chodzi o obiekty handlowe. Badania wskazują, że tego typu rozwiązania ocieplają wizerunek, kreują miłą, skłaniającą do zakupów atmosferę. Światło staje się elementem skłaniającym do wyjścia z domu, zwraca uwagę i wskazuje drogę.

photo Culturespaces

London's Christmas Lights 2018

London's Christmas Lights 2018 photo materiały prasowe Bright Lights

photo materiały prasowe Bright Lights

© MarinaDa Shutterstock

© MarinaDa Shutterstock

photo materiały prasowe Bright Lights

Bajkowe iluminacje Legnica Multidekor

Bajkowe iluminacje Legnica Multidekor photo materiały prasowe Multidekor

photo materiały prasowe Bright Lights

Paris’ Christmas lights © Schutterstock

Paris’ Christmas lights © Schutterstock

Tokyo Midtown Christmas Illumination 2018 Naho_B_M

Tokyo Midtown Christmas Illumination 2018 photo Naho

photo materiały prasowe Bright Lights

Więcej na: http://brightlights.pl/

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.