Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
01 stycznia 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polscy wystawcy Heimtextil 2019. Kogo zobaczymy we Frankfurcie?

Heimtextil to największe na świecie targi tekstyliów do wyposażenia mieszkań, domów i obiektów użyteczności publicznej! Kolejna edycja targów odbędzie w dniach 8-11 stycznia 2019 roku we Frankfurcie nad Menem.

Na Heimtextil 2019 zaprzentuje się 40 firm z Polski, które promowane są unikatowym serwisem on-line PL Catalog - Exhibitors from Poland Heimtextil 2019. PL Catalog - Exhibitors from Poland (www.exhibitorsfrompoland.com) powstał, by udział w targach był jeszcze bardziej owocny dla polskich firm. Zapraszamy do odwiedzenia Exhibitors from Poland Heimtextil 2019 >>> #exhibitorsfrompoland 

Wśród 40 polskich wystawców we Frankfurcie zobaczymy: Agmamito, ALBEDUM, Asten, AMW NAWROT, Bamar-Pol, COLOR-INVEST, Consalnet SA, Davis Poland / 4.2 J35, DEKOMA / 8.0 B90Fabb / 4.0 F25, Fargotex, FARO, FIBERO, Franc - Textil, HAFT, Halantex / 12.0 E55, IDESIN / 4.0 E66, Inter Widex, Jackmeister, KBM, Lech Fabrics / 4.2 F39, MAGAM, Mardom, Margo Textil, Parol, PIK, Polontex S.A., Rad-Pol, Ridex / 8.0 A65, Runotex SA, S.I.C., Sanwil Polska / 4.0 F21, Tkaniny J.A.D., Trans-Tex, Toptextil, Uniglob, Uwalls / 3.1 A13, WISAN SA, Zawisza, Zegar.

Heimtextil 2018 odwiedziło ponad 70 000 odwiedzających ze 135 krajów. 2 975 wystawców, w tym 35 firm z Polski zaprezentowało imponujący przekrój produktów.

Aby dostosować się do prężnie rosnącej branży, organizatorzy targów Heimtextil stawiają na rozwój. „W 2019 roku wszyscy istotni europejscy dostawcy tkanin tapicerskich i dekoracyjnych zaprezentują się po raz pierwszy na trzech poziomach hali 4”- zapowiada Olaf Schmidt, jeden z wiceprezesów w Messe Frankfurt. Najważniejsi producenci z Azji, którzy posiadają już doświadczenie w eksporcie, zaprezentują się w hali 1 oraz 5. Nie ma wątpliwości, że Heimtextil łączy w sobie największą na świecie i najbardziej międzynarodową ofertę w tej branży!

Promocja młodych talentów na targach Heimtextil

Stałym elementem są oczywiście liderzy rynku, ale przez lata Heimtextil stał się również platformą pomagającą rozwinąć skrzydła firmom stawiającym pierwsze kroki w branży. Podczas targów Heimtextil 2019 młodzi przedsiębiorcy oraz projektanci zaprezentują najnowsze inspiracje oraz innowacyjne rozwiązania z obszaru tekstyliów. Dzięki programowi promocji talentów, Heimtextil umieści nowych uczestników branży w centrum uwagi, dając im szansę na sukces. Warto także wspomnieć o przeprowadzanym konkursie "NEW & NEXT”, skierowanym do placówek szkolących w zakresie projektowania tekstyliów. Zwycięzcy otrzymają stoisko na wystawie "NEW & NEXT” w hali 3.0. Reprezentacje uczelni mogą zgłaszać swoje uczestnictwo w konkursie do 30 września na stronie www.heimtextil-newandnext.com.

Interior.Architecture.Hospitality Expo - po raz drugi na Heimtextil

Podczas ostatniej edycji targów została otwarta nowa wystawa Interior.Architecture.Hospitality Expo, która spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem odwiedzających. W związku z tym, organizatorzy postanowili powtórzyć sukces na Heimtextil 2019, tworząc ją po raz kolejny w hali 4.2. Interior.Architecture.Hospitality Expo prezentuje szeroki wachlarz ofert skierowanych do segmentu wyposażenia obiektów użyteczności publicznej. Poza samą wystawą, pakiet ten obejmuje fachowe prezentacje, programy szkoleniowe, wykłady i zwiedzanie targów z przewodnikiem, ułatwiając architektom , projektantom hoteli i pozostałych wnętrz komercyjnych zdobywanie informacji i nawiązywanie kontaktów zawodowych.

Więcej informacji na stronie: www.heimtextil.messefrankfurt.com

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.