Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
05 lutego 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Biuro inspirowane fiką: Grupa Nowy Styl na targach w Sztokholmie

Naturalne materiały, skandynawskie wzornictwo oraz balans między pracą, a życiem prywatnym to motywy przewodnie stoiska Grupy Nowy Styl na rozpoczynających się we wtorek (5.02) targach Stockholm Furniture & Light Fair. Po raz pierwszy w ofercie Grupy pojawią się także produkty firmy Kusch+Co, która dołączyła do Grupy w styczniu br.

Organizowane w stolicy Szwecji targi należą do najbardziej prestiżowych imprez w branży wyposażenia wnętrz. Stanowią jednocześnie największe na świecie wydarzenie poświęcone wzornictwu skandynawskiemu, przyciągające do Sztokholmu kilkaset firm oraz wielotysięczne tłumy gości – projektantów, architektów czy komercjalizatorów powierzchni biurowych.

W gronie tegorocznych wystawców jest Grupa Nowy Styl. Firma działa na rynku skandynawskim od lat poprzez dużych dystrybutorów, wśród których powodzeniem cieszą się produkty ekonomiczne. Teraz Grupa chce wprowadzić w Skandynawii ofertę przeznaczoną na rynek projektowy. - To będą nasze pierwsze targi w Sztokholmie. Uznaliśmy, że z ofertą, którą obecnie posiadamy, możemy powalczyć o większy udział w rynku. Dostosowaliśmy ją bowiem pod kątem regionu, poprzez odpowiednie wzornictwo, ergonomię, materiały i walory ekologiczne produktów tłumaczy Roman Przybylski, Członek Zarządu oraz Dyrektor Handlowy w Grupie Nowy Styl.

Grupa ma do dyspozycji stoisko o powierzchni niemal 90 mkw. Urządzono je w klimacie home-office design, zaś ofertę, która zostanie na nim zaprezentowana, przygotowano specjalnie z myślą o rynku skandynawskim. Jej motywami przewodnimi stały się: stosowane w produktach ekologiczne materiały (drewno i filc), wzornictwo utrzymane w duchu skandynawskim oraz balans między pracą a życiem prywatnym(work-life balance), który uosabia fika – słynna szwedzka tradycja przerwy kawowej w czasie pracy.

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair 2019 photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair 

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair 2019 photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair 2019 photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair

Zespół Grupa Nowy Syl na Stockholm Furniture & Light Fair 2019 photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

- Jednym z pierwszych zdań, które słyszy się odwiedzając Szwecję, jest „Ska vi fika?”, czyli zaproszenie na fikę. Gdy przychodzi na nią czas, dosłownie wszyscy przerywają pracę, ponieważ dla Szwedów jest ona niemal świętością. Po przerwie każdy wraca do obowiązków ze świeżą porcją energii. Znaczenie fiki dla zachowania balansu i dobrego samopoczucia zainspirowało nas do stworzenia oferty, którą zaprezentujemy podczas targów w Sztokholmie – opowiada Agata Zawiślak, Export Sales Manager w Grupie Nowy Styl.

Główną premierą Grupy podczas targów będzie krzesło Viden. Jego największymi atutami są zaawansowana ergonomia, funkcjonalność oraz minimalizm formy, czyli cechy najlepiej definiujące filozofię krajów północnej Europy. Firma promować będzie także nawiązujące wprost do fiki (Office Inspired by Fika) sofy Play&Work oraz linię krzeseł i stolików Tauko. Obydwa rozwiązaniatworzą w biurze mniej formalną przestrzeń, która z jednej strony zapewnia odpowiednie warunki regeneracji, a z drugiej może być wykorzystana jako miejsce nieoficjalnych spotkań. 

Grupa Nowy Styl targi w Sztokholmie krzeslo viden

Grupa Nowy Styl targi w Sztokholmie krzeslo Viden photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Grupa Nowy Styl targi w Szotkholmie sofy play&work

Grupa Nowy Styl targi w Szotkholmie sofy Play&Work photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Grupa Nowy Styl targi w Szotkholmie Tauko

Grupa Nowy Styl targi w Szotkholmie Tauko photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Na stoisku pojawi się również kilka innych flagowych produktów z portfolio Grupy: idealnie dostosowujące się do pozycji ciała krzesło Xilium, biurka sit-to-stand (eModel oraz Play&Work), zapewniające izolację od bodźców sofy Tepee, lockersy Puzlo, czy wreszcie poprawiające komfort akustyczny panele i kurtyny z linii Formo oraz Sileo. Każdy z produktów przyczynia się do tego, że czas pracy upływa bardziej komfortowo i efektywnie, zachowując przy tym nieco swobodnej atmosfery panującej w biurze podczas fiki.

Grupa Nowy Styl targi w Sztokholmie panele akustyczne formo

Grupa Nowy Styl targi w Sztokholmie panele akustyczne Formo photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Fragment ekspozycji poświęcony będzie produktom firmy Kusch+Co – niemieckiej spółki, która dołączyła do Grupy Nowy Styl w styczniu br. – Ich wzornictwo oraz naturalne materiały zastosowane do produkcji, ekologiczne i dające wrażenie ciepła, bardzo dobrze wpisują się w gusta Skandynawów, dlatego uznaliśmy, że świetnie uzupełnią naszą ofertę – mówi Roman Przybylski.

Kusch+Co model 2002

Kusch+Co Model 2002 photo materiały prasowe Grupa Nowy Syl

Targi w Sztokholmie potrwają do soboty 9 lutego. Grupa Nowy Styl serdecznie zaprasza na stoisko A16:28 – do testowania produktów oraz na wspólną fikę.

Polecam także „słuchowiska” Grupa Nowy Styl przygotowane z myślą o targach:

Stockholm Furniture Fair: Natural wood – furniture makers’ gold

Stockholm Furniture Fair: Furniture designed in moderation

Stockholm Furniture Fair: Fika - This Is How You Take a Coffee Break in the Office


Grupa Nowy Styl Webside | Facebook | Instagram

photos Materiały prasowe Grupa Nowy Styl

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.