Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
05 kwietnia 2019
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Tkaniny roletowe Shadows Club wychodzą z cienia

Firany z zasłonami, żaluzje, różne rodzaje rolet – stojąc przed wyborem dekoracji okiennej, mamy do dyspozycji co najmniej kilka rozwiązań i szerokie pole manewru, jeśli chodzi o rozwiązania estetyczne. Nie wszystkie z dekoracji są jednakowo praktyczne i nie każde z nich może poszczycić się atrakcyjnym wyglądem. Odpowiedzią na ten dylemat jest kolekcja tkanin roletowych marki Shadows Club z oferty firmy Marcin Dekor. Produkty Marcin Dektor konsekwentnie od 30 lat realizują misję, której celem jest tworzenie własnych oryginalnych produktów oraz nowatorskich rozwiązań technicznych. 

Kolekcja tkanin roletowych marki Shadows Club łączy w sobie wyrafinowane wzornictwo i jakość tkanin, pełną funkcjonalność w zakresie ochrony przed słońcem i zachowania prywatności, a także kompleksowe rozwiązania technologiczne ułatwiające sprawne i wygodne użytkowanie.

Shadows Club_Marcin_dekor

Kolekcja Shadows Club Marcin Dekor, photo Marcin Dekor

Linia PREMIUM to wyselekcjonowana kolekcja tkanin roletowych, które fakturą przypominają subtelne firany lub szlachetne materiały zasłonowe. Cała kolekcja utrzymana jest w naturalnych, kojących barwach: od jasnych ecru i ciepłych beży, przez odcienie taupe i brązy, aż po chłodne szarości i wyraziste grafity. Tkaniny te różnią się stopniem transparentności, dlatego mogą zastępować zarówno zwiewne firany, chroniąc przed ostrym słońcem, jak i zasłony, których zadaniem jest w znacznym stopniu zaciemnić pomieszczenie.

Shadows Club_Marcin_dekor

Kolekcja Shadows Club Marcin Dekor, photo Marcin Dekor

Ciekawe struktury, w tym lniane sploty o zróżnicowanej gęstości, drobne prążki, subtelne wzory – tak szlachetnie zdobione tkaniny wymagają szczególnej oprawy. Osprzęt do rolet marki Shadows Club cechują wysokiej jakości elementy, a ich wyróżnikiem są ozdobne elementy zakończeniowe: Owal, Kwadro i Cube. Wszystkie komponenty – dekle boczne, dolny obciążnik oraz łańcuszek – dostępne są w kliku wersjach kolorystycznych: białym, czarnym połysku, matowym chromie oraz stali.

Marka Shadows Club to także wysokiej klasy tkaniny roletowe Dzień&Noc oraz tkaniny 3D zebrane w katalogu CONCEPT. Pierwsze z nich to dobrze znany i popularny model wykorzystujący szerokie pasy na tkaninie do regulowania stopnia zaciemnienia wnętrza. Natomiast roleta 3D składa się z dwóch warstw przezroczystej tkaniny, połączonej wewnątrz poziomymi żebrami z materiału nieprzezroczystego. Po pociągnięciu za łańcuszek warstwy tkaniny przesuwają się względem siebie, zamykając roletę tak, by ograniczyć dopływ światła do pomieszczenia.

Ostatnia z kolekcji to BASIC, który zawiera klasyczne tkaniny roletowe, pogrupowane w jedenastu barwnych paletach kolorystycznych. Znajdziemy tu też produkty do zadań specjalnych, czyli tkaniny typu BLACKOUT – całkowicie zaciemniające – oraz kolekcję tkanin PEARL– odbijających światło. Maja one zastosowanie w pomieszczeniach szczególnie nasłonecznionych, dzięki właściwości obniżania temperatury.

Shadows Club_Marcin_dekor

Kolekcja Shadows Club Marcin Dekor, photo Marcin Dekor

Rolety z kolekcji Shadows Club można połączyć z autorskim systemem marki Marcin Dekor – TOP-Line. Uzyskamy wówczas dodatkową funkcjonalność ze względu na możliwość zawieszenia zasłony. Kolejnym rozwiązaniem są kasety pozwalające ukryć całą roletę, które – występując w różnych kształtach i kolorach – z łatwością dopasują się do stylu pomieszczenia. Inną jeszcze opcję stanowi wyposażenie rolet w silniki elektryczne, które będą napędzać rolety bez konieczności obsługi ręcznej. Zasłanianie i odsłanianie rolet z napędem elektrycznym może odbywać się za pomocą sterowania radiowego, czyli pilotem zdalnego sterowania; sterowania przewodowego – dzięki przełącznikom ściennym oraz za pośrednictwem systemów automatyki budynkowej.

Shadows Club_Marcin_dekor

Kolekcja Shadows Club Marcin Dekor, photo Marcin Dekor

Shadows Club_Marcin_dekor

Kolekcja Shadows Club Marcin Dekor, photo Marcin Dekor

Wszystkie produkty z kolekcji Shadows Club marki Marcin Dekor są wykonywanie na wymiar zgodnie z indywidualnym życzeniem klienta.

Marcin Dekor http://marcindekor.com.pl/

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.