wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
21 czerwca 2019
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

VANK wśród globalnych marek podczas 3 Days of Design w Kopenhadze

Podczas 3 Days of Design, wydarzeniu kulturalnym duńskiej stolicy pulsującej kreatywnością - Kopenhagi, jedyną polską marką prezentującą autorski design był VANK. 

3 Days of Design był to wielobarwny mix pomysłów, wystaw, instalacji, eventów i showroomów. Rzeźbiarskie meble VANK znalazły się pośród designerskich, światowych marek, w trzech pomieszczeniach rokokowego pałacu Odd Fellows. To rokokowa rezydencja nazwana na cześć lokalnego oddziału Niezależnego Zakonu Odd Fellows, który nabył budynek w 1900 roku. Wcześniej był znany jako Berckentin i później rezydencja Schimmelmanna - po kolejnych właścicielach. Pałac mieści się w ekskluzywnej lokalizacji Bredgade 28, w samym sercu Kopenhagi, w odległości spaceru od Zamku Amalienborg i innych zabytków narodowych.

JoakimZ+-ger_VANK_FRAMING_Old Fellows_Kopenhagen_exspace

 3 Days of Design, Odd Fellows Kopnehaga, wszystkie zdjęcia materiały prasowe VANK

Ekspozycja VANK Kopenhadze objęta była kuratorstwem Framing. Zaprezentowano kolekcje: VANK_WALL, VANK_V6, VANK_MOVE, VANK_WOODI, VANK_ROCK, VANK_BELONG i VANK_TRI.

JoakimZ+-ger_VANK_exspace

exhibitors_from_poland_exspace

JoakimZ+-ger_VANK_exspace_5

3 Days of Design_VANK_Copenhagen_exspace

"Z pewnością ekspozycja wśród globalnych marek premium, we wnętrzach historycznego, rokokowego pałacu i jego ogrodzie, także wieczorem podczas Architonic Party, w centrum Kopenhagi była trafiona. Dostępność dla szerszej publiczności przy jednoczesnym braku wielkiego skupiska ludzi w głośnych halach targowych, estetyka przyjaznego miejsca do spędzenia czasu dla architektów i stylistów to z pewnością atuty. Było to ciekawe spotkanie ze skandynawską kulturą, gdzie np. zaproszone media były oprowadzane przez organizatorów po obiektach i showroomach na rowerach, a organizatorzy zadbali o tożsamość graficzną wydarzenia stworzoną przez projektanta Jaime Hayon’a. VANK jest na rynku duńskim bardzo pozytywnie odbierany. Nasz dystrybutor twierdzi, że wyrazisty design VANK jest tu kupowany oczami i współgra ze skandynawska estetyką. Na wystawie w Kopenhadze staraliśmy się to podkreślić." - mówi dr. Anna Vonhausen, dyrektor Kreatywna i członek Zarządu VANK.

3 Days of Design_VANK_Copenhagen_exspace_1 

3 Days of Design_VANK_exspace

3 Days of Design_VANK_Copenhagen_exspace

3 Days of Design__VANK_exspace_8

VANK już planujemy kolejne duńskie wydarzenie, które będzie powiązane z tematyką zrównoważonego rozwoju.

There is no planet B – only solutions for planet A 

24.09.2019 Kopenhaga 

02.10.2019 Aarhus

https://www.iduniverse.dk/program-2019/

VANK Website | Facebook | Instagram 

photos materiały prasowe VANK  

  

 

 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.