wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
02 lipca 2019
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Boxy akustyczne VANK jeżdżą w tym roku z Formułą 1!

Ponad trzydzieści lat temu Formuła 1 była pionierem idei wyjątkowej gościnności sportowego wydarzenia wraz z tworzeniem legendarnego teraz dla Formula 1 - Paddock Club. Połączenie doskonałego dostępu najlepszej obsługi, wykwintnej kuchni i doskonałe widoki wyścigu start / meta na weekend Formula 1. Formuła 1 Paddock Club od zawsze opiekuje się zespołami, kierowcami, sponsorami Formuły 1, a także liderami biznesu, celebrytami i VIP-ami.

Witamy w tym fascynującym świecie VANKW tłumie żądnych wrażeń fanów sportu, elit i sław z pierwszych stron gazet zagościły boksy akustyczne VANK_WALL_BOX. W nich goście Paddock Club mogą odpocząć od krzyków i hałasu samochodów wyścigowych, aranżować krótkie spotkania biznesowe czy rozmawiać przez telefon.

"To intensywny czas dla VANK, bo meble są transportowane nie tylko po Europie, ale do Meksyku, Japonii czy Abu Zabi. Ale nie o szybkość nam chodzi, raczej udostępniamy oazę na zwolnienie. Okazało się, że wydarzenie niezwiązane z designem wprowadza wiele emocji. Ale nie tych introwertycznych, indywidualnych wrażeń, tylko emocji grupowej turystyki kulturowej i uczestnictwa w życiu społecznym. Zaistniał tu specyficzny kontrast. W tłumie żądnych wrażeń fanów sportu, elit i sław z pierwszych stron, człowiek i jego zmysły mogą odpocząć w akustycznych boksach VANK. A hałas samochodów wyścigowych wynosi 120-150 dB. Ludzie biznesu mogą aranżować krótkie spotkania czy bezpiecznie przekazać przez telefon poufne informacje." - mówi Anna Vonhausen, Dyrektor Kreatywna i członek Zarządu VANK w rozmowie ze Zdzisławem Sobierajskim.

VANK_WALL_BOX na Grand Prix Hiszpanii 2019 (oficjalnie Formula 1 Emirates Gran Premio de España 2019) 10–12 maja 2019, w którym zwyciężył lider Lewis Hamilton.

formula_1_vank_spain_exspaceexhibitors_from_poland_exspace

formula_1_vank_spain_exspace

formula_1_vank_spain_exspace

formula_1_vank_spain_exspace

VANK_WALL_BOX na Grand Prix Austrii 2019, 28 - 30 czerwca 2019, w którym zwyciężył Max Verstappen.

VANK_FORMULA 1_AUSTRIA_exspace

VANK_FORMULA 1_AUSTRIA_exspace

VANK_FORMULA 1_AUSTRIA_exspace

Kolejne Grand Prix Fromuła 1 z udziałem VANK_WALL_BOX to:

12 - 14.07 Wielka Brytania, Silverstone
26 - 28.07 Niemcy, Hockenheim
02 - 04.08 Węgry, Budapeszt 
30.08 - 01.09 Belgia, Spa-Francorchamp
06 - 08.09 Włochy, Monza
11. - 13.10 Japonia, Suzuka
25. - 27. 10 Meksyk
29.11 - 1. 12 Zjednoczone Emiraty Arabskie, Abu Zabi

O tytuł mistrza świata 2019 rywalizuje 20 kierowców, m.in. Robert Kubica. Do zobaczenia!

VANK Website | Facebook | Instagram

photos materiały prasowe VANK 

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.