Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
11 września 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polscy wystawcy Hotel Show Dubai 2019

Hotel Show Dubai 2019 

termin: 17-19 września 2019

miejsce: Dubai World Trade Center

W dniach 17-19 września 2019 r odbędą się Hotel Show Dubai 2019, jedne z najsłynniejszych targów dla szeroko rozumianej branży Hospitality na świecie. Wydarzenie od 19 lat gromadzi tysiące wystawców z całego świata, którzy prezentują swoje produkty m.in. z kategorii wykończenia i wyposażenia wnętrz, technologii dla obiektów hotelowych. Hotel Show Dubai w liczbach: Wystawcy 450+ | Kraje pochodzenia 80+ | Odwiedzający 30,241 | Powierzchnia wystawiennicza 26,712 MKW.

Hotel Show Dubai jest częścią Middle East Design & Hospitality Week - największego i najważniejszego na Bliskim Wschodzie i w Afryce Północnej wydarzenia prezentującego najnowsze trendy w projektowaniu i hotelarstwie. Middle East Design & Hospitality Week to 7 wydarzeń, na które składają się FIM, THE HOTEL SHOW, INDEX HOME, INDEX, THE LEISURE SHOW, SURFACE DESIGN i WORKSPACE.  

exhibitors_from_poland_exspace

Hotel Show Dubai to idealna platforma do nawiązania wartościowych relacji biznesowych (skuteczność biznesową targów doceniło już wiele europejskich krajów - firmy niemieckie rezerwują ponad 500 m2 powierzchni targowej).

Targi są bardzo perspektywiczne ze względu na przebudowę infrastruktury hotelowej związanej w EXPO 2020 w Dubaju (szacuje się ponad 50 mln odwiedzających), Mistrzostwami Świata w Katarze, czy rozwojem turystki w Arabii Saudyjskiej.

Podczas 7 wydarzeń Middle East Design & Hospitality Week odbywa się wiele inicjatyw towarzyszących, np. prestiżowe - Hospitality Awards – gdzie każdy z producentów ciekawych rozwiązań dla branży ma możliwość zaistnienia wśród topowych graczy Hospitality w regionie.

Polscy wystawcy Hotel Show Dubai 2019

W Hotel Show Dubai 2019 udział weźmie 12 firm z Polski. Wszystkie promowane są w PL Catalog Exhibitors from Poland Middle East Design & Hospitality Week 2019, cyfrowej platformie stworzonej, by wspierać polskich wystawców największych targów na świecie. Unikatowy serwis online zapewnia bezpośredni dostęp do produktów, kontaktów, kompetencji i nowości polskich firm. Zaistnienie wystawcy Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland to niepowtarzalna okazja promocji firmy na całym świecie. Swoim zasięgiem katalog obejmuje wszystkie kraje świata. Działania marketingowe promujące katalog, nie ograniczają się tylko do targów, w których firma uczestniczy. Informacje o polskich firmach i ich ofercie docierają równiez do potencjalnych partnerów biznesowych, którzy nie mieli okazji spotkać polskich wystawców na konkretnych targach.

Aplikacja jest responsywna, działa na wszystkich urządzeniach mobilnych. Napisana jest w języku angielskim. Można ją pobrać również za pomocą wczytania kodu QR przypisanego do konkretnych targów. Link -> https://bit.ly/2lLM8y6 

exspace-exhibitors-from-poland-hotel-show-dubai

Polscy wystawcy Hotel Show Dubai 2019

EXHIBITORS FROM POLAND* HOTEL SHOW Dubai 2019 (17-19.09.2019)

FIRMA

LOKALIZACJA

PAKIET

OPIS

HeatQ Technology

SS 3A71

Gold

Details

ABATEC

SS 2E111

Silver

Details

Ailleron

Ar D220

Silver

Details

Art-Metal

SS 3A71

Silver

Details

Baranska Design

SS 3A71

Silver

Details

CERKAMED MEDICAL COMPANY

SS 2E111

Silver

Details

LUXURIOUS BEDS

SS 3B73

Silver

Details

MK Business Link LLC

SS 3A71

Silver

Details

Pomorskie Region

SS 3A71

Silver

Details

Portman Lights

SS 3A71

Silver

Details

SECESPOL

SS 3A71

Silver

Details

ZENON Floors

SS 3A71

Silver

Details

*PL Catalog Exhibitors from Poland Hotel Show Dubai 2019 Website

www.exhibitorsfrompoland.com

Hotel Show Dubai 2019 Website

W przypadku zainteresowania lub jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu !

Kontakt: exspace@exspace.pl

Tel: +48 728 656 039

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.