Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
29 października 2019
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

NEW TENDENCY x Meiré und Meiré na IMM 2019

Na imm cologne 2019 firma NEW TENDENCY zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję, w tym nową serię mebli wypoczynkowych STANDARD. Projekt stoiska został stworzony wspólnie z Mike Meiré i Meiré und Meiré. Opierając się na pomyśle, że architektura w erze cyfrowej staje się interfejsem Mike Meiré i Meiré und Meiré zainscenizowali powierzchnię 120 metrów kwadratowych jako „zielony ekran”, który można było konfigurować za pomocą rzeczywistości rozszerzonej. 

Scenografia przypominała studio fotograficzne, po bliższym przyjrzeniu stoisko okazywało się cyfrową powierzchnią interakcji. „Zaprojektowaliśmy obszar prawie całkowicie monochromatyczny”, wyjaśnia Mike Meiré. „Zielony ustawia silny sygnał wizualny i jednocześnie odnosi się do technologii, która umożliwia połączenie rzeczywistych i wirtualnych elementów”. 

APLIKACJA INTERNETOWA 

Specjalnie opracowana aplikacja internetowa była używana przez odwiedzających targi do skanowania dowolnego zielonego obszaru na stoisku targowym. Jak ona działała można zobaczyć tutaj.  

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire (

wszystkie zdjęcia Gerhardt Kellermann

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire (

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire

exhibitors_from_poland_exspace

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire  

New-Tendency-at-Imm-Cologne-2019-exspace-meire-meire

INFO

NEW TENDENCY GmbH, Berlin (DE) www.newtendency.com
Targi: imm cologne 2019
Projekt: Meiré and Meiré GmbH & Co. KG www.meireundmeire.com
Zdjęcia: Gerhardt Kellermann, Monachium (DE)  www.gerhardtkellermann.com 

_______________ 

Meiré und Meiré
Neo Noto 
Marc Meiré
 

Meiré und Meiré od 30 lat pracuje dla niemieckich i międzynarodowych marek i firm na styku kultury i designu. Ponad 100 pracowników w Kolonii opracowuje nośniki znaków dla komunikacji analogowej i cyfrowej. Jako dyrektor artystyczny Mike Meiré stworzyl wizerunek wielu ważnym czasopismom. 

Neo Noto tworzy, produkuje i publikuje projekty artystyczne i kulturalne. Neo Noto działa zarówno we własnym imieniu, jak i w imieniu swoich klientów. Najważniejsze projekty redakcyjne Mike Meiré obejmują: wielokrotnie nagradzany magazyn eins, magazyn architektoniczny ARCH+, przeprojektowanie Neue Zürcher Zeitung (NZZ), magazyn kultury współczesnej 032c, a także GARAGE międzynarodowy magazyn poświęcony sztuce i modzie założony przez Dashe Zhukovą. 

Marc Meiré zarządza pionami strategii i doradztwa Meiré und Meiré, a także operacyjnymi procesami biznesowymi. Obejmują one rozwój klienta, a także doradztwo, konsultacje i kwalifikacje kierownictwa firmy w obszarach projektowania redakcyjnego, projektów kulturalnych, public relations, kodowania marek i architektury. 

+ Meiré und Meiré 

NEW TENDENCY

NEW TENDENCY to berlińskie studio projektowe, które stosuje modernistyczne zasady przy projektowaniu współczesnych przedmiotów codziennego użytku. NEW TENDENCY tworzy produkty, w tradycji Bauhausu, charakteryzujące się koncepcyjnym wzornictwem, czystą estetyką i funkcjonalną formą, wykonane ręcznie w Niemczech. Kolekcja mebli i akcesoriów rozwija się pod kierownictwem Manuela Gollera i składa się z oryginalnych produktów, a także współpracy z wybranymi projektantami i architektami. Produkty NEW TENDENCY sprzedawane są przez wybrane sklepy i partnerów w dużych miastach, takich jak Berlin, Monachium, Zurych, Londyn, Seul i Nowy Jork. 

+ NEW TENDENCY 

   

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.