wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
04 grudnia 2019
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

DESIGN ALIVE AWARDS 2019. ZNAMY ZWYCIĘZCÓW!

Design Alive Awards przyznane! Poznajcie Stratega, Kreatora i Animatora 2019. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim nominowanym. Jesteście najlepsi! 

Za nami ósma Gala Design Alive Awards, w trakcie której poznaliśmy zwycięzców naszego corocznego konkursu. Wybitni, kreatywni, odważni – tacy są nominowani i wszystkim im ogromnie dziękujemy za codzienną pracę, pomysły i niezwykłą umiejętność inspiracji nas odbiorców. Jury musiało jednak wybrać i postawić na najważniejszą trójkę, która w tę grudniową noc stanęła przed nami na scenie ze statuetkami Design Alive Awards.

Poznajcie STRATEGA, KREATORA I ANIMATORA 2019

KATEGORIA: ANIMATOR

Ewa Voelkel-Krokowicz. CEO Concordia Design

Nagrodzona za stworzenie kompleksowych, spójnych i ważnych społecznie projektów, prezentujących sztukę i design w tkance miejskiej. Doceniona za inspirującą pracę w ramach Fundacji Vox-Artis oraz centrum designu Concordia Design. Za przestrzeń „Przystań Sztuki” oraz wsparcie zrealizowanej w tym roku instalacji „Totemy” Alicji Białej i Iwo Borkowicza, które tworzą całkiem nowe oblicze miasta.

daa2019_designalive-exspace

wszystkie zdjęcia materiały prasowe Design Alive 

daa2019_designalive-exspace


exhibitors_from_poland_exspace

daa2019_designalive-exspace

KATEGORIA: KREATOR

Jan Bajtlik. Projektant graficzny

Nagrodzony za niezwykłą wyobraźnię i talent, który obserwować możemy w wielu dziedzinach kreacji: książkach, ilustracjach dla dzieci, plakatach, tkaninach, malarstwie i rysunku. Doceniony za eksplozję twórczości w ramach współpracy ze światową marką Hermès, dla której zaprojektował Animapolis – kultową chustę z Warszawą w roli głównej.

daa2019_designalive-exspace-chusta

Polski artysta Jan Bajtlik zaprojektował chustę dla domu mody Hermès!

KATEGORIA: STRATEG

Rodzina Balcerkiewiczów. Właściciele marek: Noti, Balma

Ryszard i Irena Balcerkiewicz. Bartosz i Anna Bejnarowicz. Michał i Katarzyna Balcerkiewicz. Marcin i Magdalena Kałach. Udowadniają, że konsekwencja w budowaniu marki i utrzymywanie wysokiego poziomu działań biznesowych procentują zaufaniem klientów i uznaniem branży. Nagrodzeni za umiejętne angażowanie designu w rozwój biznesu meblowego w Polsce. Za wspaniałą międzypokoleniową współpracę i etos pracy prowadzący do czołówki najlepszych marek meblarskich w kraju.

daa2019_designalive-exspace

daa2019_designalive-exspace

daa2019_designalive-exspace

daa2019_designalive-exspace

POZNAJCIE SYLWETKI WSZYSTKICH NOMINOWANYCH: TUTAJ

JURY DESIGN ALIVE AWARDS 2019

Ewa Trzcionka. Redaktor Naczelna Magazynu „DA”, Julia Cieszko, Redaktor Naczelna portalu Designalive.pl, Ewa Janczukowicz-Cichosz. Wicedyrektor Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Kasia Ptak. CEO targów Warsaw Home, Maja Ganszyniec, Projektantka. Studio Ganszyniec, Paulina Kisiel. Organizatorka Festiwalu Gdynia Design Days, Krystian Kowalski. Projektant, Oskar Zięta. Architekt, projektant procesów.

daa2019_designalive-exspace

Partnerzy: Barlinek Davis Profim Mazda Schattdecor Zieta Zaczyn Koneser Syreni Śpiew Grupa Warszawa, OKK

fot. materiały prasowe Design Alive 

  

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.