wszystkie artykuły z działu >> FIRMY
10 grudnia 2019
wszystkie artykuły z działu >> FIRMY

Comitor podsumował 2019 rok

NEWS-EXSPACE

Od 1994 roku Comitor jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm w Polsce, specjalizujących się w wyposażaniu zarówno prywatnych kuchni, jak i profesjonalnej gastronomii. Inspiruje, budując wizję wymarzonej przestrzeni do gotowania ze zlewozmywakami, bateriami i systemami sortowania Blanco, okapami Novy, urządzeniami Küppersbusch i rozdrabniaczami InSinkErator. Jak wyglądał dla firmy kończący się rok i które wydarzenia były najistotniejsze biznesowo? 

Urządzeń, które oferuje Comitor, nie trzeba przedstawiać nikomu zorientowanemu w branży AGD i w sprzętach kuchennych rekomendowanych przez szefów kuchni. Wiele z nich otrzymało prestiżowe nagrody takie jak iF Product Design Award, Dobry Design, czy RedDot Design Award. Jakość zobowiązuje – oferowane przez łódzką firmę produkty znanych europejskich marek łączą w sobie perfekcyjne wykonanie, zaawansowaną funkcjonalność i pożądany w strefie kuchni nowoczesny design. 

4 Design Days

Mijający rok rozpoczął się dla Comitora udziałem w katowickich targach 4 Design Days. Tegoroczna edycja zaskoczyła liczbą gości odwiedzających stoisko, dając dowód, że zainteresowanie nowocześnie wyposażoną kuchnią nie słabnie. Podczas czterech dni targi odwiedziło 35 tys. gości. Uczestnicy wzięli udział w debatach, spotkaniach z ekspertami i wystawach skierowanych zarówno do profesjonalistów, jak i klientów indywidualnych. Swoją wiedzą i inspiracjami służyli nie tylko architekci i projektanci wnętrz, ale także eksperci Comitor, którzy wraz z partnerami APASmart i S-Kuchnie Studio Mebli Kuchennych, zaprezentowali kuchenne innowacje, zapewniające podczas gotowania najwyższy komfort i bezpieczeństwo. 

Podsumowanie_Targi-Comitor--exspace

wszystkie zdjęcia materiały prasowe Comitor 

Design od Kuchni

W kwietniu, wrześniu i listopadzie Comitor, wraz z hiszpańską marką Cosentino, gościł architektów i studia kuchenne na świetnie przyjętym cyklu Design od kuchni. Spotkania w formie warsztatów w Warszawie, Sopocie i Poznaniu, którym towarzyszył live cooking, były pretekstem nie tylko do prezentacji urządzeń Blanco, Novy i Küppersbusch, ale przede wszystkim ciekawych rozmów o kulturze jedzenia, produktach i nowych trendach kulinarnych. Kameralna atmosfera sprzyjała nawiązywaniu relacji z pasjonatami dobrego jedzenia oraz wsłuchiwaniu się w niecodziennie opowieści Aleksandra Barona, uznanego szefa kuchni, gotującego dla architektów. 

comitor-SPOT-event-exspace

comitor-SPOT-event-exspace

comitor-SPOT-event-exspace

exhibitors_from_poland_exspace

comitor-SPOT-event-exspace

Ostatni kwartał należał zdecydowanie do październikowych Targów Warsaw Home, które ze względu na ogromną liczbę odwiedzających były dla Comitora idealnym momentem na dialog z klientami o najbardziej pożądanych rozwiązaniach AGD, sprawdzających się w nowoczesnych domach, kawiarniach i restauracjach. Podczas Warsaw Home marka zaprezentowała wiele swoich bestsellerowych propozycji. Na stoisku można było liczyć na pomoc ekspertów oraz wyjaśnianie funkcji poszczególnych produktów. Nie zabrakło także atrakcji w postaci live cookingu, podczas którego zwiedzający targi zobaczyli, jak urządzenia dostępne w ofercie Comitor sprawdzają się w trakcie codziennego gotowania.  

Podsumowanie_Targi-Comitor--exspace

comitor-exspace 

Podsumowanie_Targi-Comitor--exspace

fot. mat. pras. Comitor

+ Comitor

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.