Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
30 marca 2020
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

VANK_CO - mobilne hokery i stoliki do szybkich spotkań z nagrodą must have!

NEWS-EXSPACE

VANK_CO to kolekcja do szybkich spotkań i spontanicznych rozmów, przysiadania się na chwilę, "pochylania się" nad ulepszanym projektem. Nazwa pochodzi od pojęcia co-workingu, gdzie kooperacja i budowanie zgodnej społeczności ma największe znaczenie, a rozmowa i wzajemne inspirowanie się pobudzają kreatywność i motywują do działania.

To także narzędzie pracy dla zespołów zwinnych, które pracują w warunkach nagłych zmian w otoczenia i funkcjonowaniu biznesu czy w sytuacji kryzysowej. Zarówno w dużych, jak i mniejszych firmach zmieniają się procesy, sposoby dostarczania produktów i tworzenia usług. "Musimy inaczej pracować z ludźmi i zarządzać kosztami, wprowadzać kreatywne sposoby sprzedaży, dostosować się do potrzeb klienta." - mówi Anna Vonhausen, Dyrektor Kreatywna i członek Zarządu VANK.

Zwinny czyli zręczny, zwrotny, szybki i zgrabny. Zwinna filozofia czy kultura pracy to szybka droga do celu, która omija planowanie i formalności lub stawia je na dalszym planie. Zamiast tworzenia strategii, procedur i trzymania się przeanalizowanego szczegółowo planu, działa się elastycznie z zespołami ludzi. Zwinność w biznesie pozwala szybko i efektywnie odpowiadać na zmiany. Zmiana jest jedyną stałą i najważniejsze jest to, aby była odpowiednio zarządzana, komunikowana i uzmysławiana. Otoczenie, warunki „tu i teraz” wyznaczają kierunek, a zespół projektowy umożliwia swobodę realizacji. Rozwiązanie powinno być przekazywane do klienta jak najszybciej, nawet jeśli nie jest w pełni gotowe.

biznes-wczasach-pandemii-exspace

Hokery i stoliki CO znajdą swoje zastosowanie w częściach wspólnych przestrzeni biurowych, gdzie działy o różnych obowiązkach mogą ze sobą współpracować. Można je aranżować w strefach kreatywnych, miejscach pracy nad projektem oraz w firmowych kawiarniach i jadalniach.

Mobilne hokery mają wyraziście pochylone siedzisko. Dostępne są w trzech wysokościach i wyposażone w podnóżki i zwinne rolki hamujące pod obciążeniem. Opcjonalnie - w oparcie części lędźwiowej. Metalowy stelaż dostępny jest w różnych kolorach. Umożliwia to tworzenie ciekawych połączeń kolorystycznych z barwami tapicerek podkreślając indywidualność użytkowników.

Kolekcja obejmuje też stoliki o podstawie talerzowej wsparte na kolumnie z pneumatyczną regulacją wysokości. Stoliki na kółkach mogą być jednoosobowymi biurkami zmieniającymi swoje miejsce w przestrzeni coworkingowej.

Do zbudowania funkcjonalnej wyspy co-workingowej zalecamy zastosowanie kolekcji do pracy w pozycji półleżącej z laptopem lub telefonem VANK_CELOO oraz tablice wolnostojące ze ścianą magnetyczną do pisania i rysowania podczas burzy mózgów VANK_WALL.

O marce VANK

Nasz cel to wyrafinowana przyszłość, zbudowana na kanwie doskonałego rzemiosła. Tworzymy meble. Obiekty. Znaki w  przestrzeni. Wierzymy, że wyzwolenie z bylejakości,  tymczasowości i zaściankowości może nastąpić dzięki inteligentnie  zaprojektowanym przedmiotom, wykonanym przy użyciu nowoczesnych  technologii. Odrzucamy naśladownictwo, wsteczność i formy znane z  przeszłości. Bliskie są nam idee znoszące granicę pomiędzy sztuką, a rzeczywistością.  Chcemy, by nasze meble wpływały na estetyzację przestrzeni. Były w niej  obecne w odpowiedniej proporcji funkcji do wrażeń wizualnych.

Ponieważ sprawujemy kontrolę nad całym procesem produkcyjnym, możemy do minimum ograniczyć negatywny wpływ naszych działań na środowisko  naturalne. Bycie eko to nie frazes. To wewnętrzna potrzeba.

+ VANK

_____________________________

ZAPRASZAMY! W związku z pandemią COVID-19 wywołaną wirusem SARS-CoV-2 portal EXSPACE.PL prowadzi akcję #WspieramyFirmy BIZNES W CZASACH PANDEMII – w ramach której rozmawia z firmami i BEZPŁATNIE udostępnia panel BAZA FIRM zapraszając do tworzenie Wizytówek VIP. Jeśli chcesz się z nami skontaktować i opowiedzieć swoją historię, napisz na adres: info@exspace.pl

postpone-expo-koronawirus-EXSPACE-1

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.