wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
05 września 2020
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Salon Geberit w Warszawie ponownie otwarty!

NEWS-EXSPACE

Geberit tworzy jakość życia! Już od dziesięcioleci jedną z głównych zasad działalności Geberit jest zrównoważony rozwój. Ten wysiłek zwraca się z nawiązką: planecie, społeczeństwu, klientom i partnerom, pracownikom i akcjonariuszom.

Idee zrównoważonego rozwoju wyrażają się między innymi w produktach obniżających zużycie wody, nowych rozwiązaniach logistycznych, energooszczędnych instalacjach produkcyjnych i szkoleniach.

Zapraszamy do odwiedzenia Salonu Geberit w Warszawie, aby dowiedzieć się, w jaki sposób firma wciela w życie zasady zrównoważonego rozwoju w codziennych działaniach.

W związku z COVID-19 od 13 maja 2020 roku Geberit zaprasza w godzinach popołudniowych od 17:00 do 20:00 przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Wszystkich chętnych do zwiedzania ekspozycji (ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: +48 798 843 194 i umawianie się na konkretną godzinę. O zmianach w godzinach otwarcia Geberit będziemy informować na bieżąco.

Wszystkich, którzy nie mogą odwiedzić osobiście Salonu Geberit, zapraszamy do wirtualnego zwiedzania tutaj

Salon_Geberit_exspace

Salon_Geberit_exspace

wszystkie zdjęcia: materiały prasowe Geberit

Salon_Geberit_exspace

Salon_Geberit_exspace

Salon_Geberit_exspace

Salon_Geberit_exspace

Europejski lider rynku produktów sanitarnych

Międzynarodowa Grupa Geberit jest europejskim liderem technologii sanitarnej. Koncern Geberit utrzymuje silną pozycję na większości europejskich rynków lokalnych, oferując unikalne wartości dodane w sektorze systemów sanitarnych i ceramiki łazienkowej. Produkcja jest prowadzona w 29 fabrykach, z czego 6 mieści się za oceanem. Siedziba główna koncernu znajduje się w miejscowości Rapperswil-Jona w Szwajcarii. Grupa Geberit uzyskuje sprzedaż netto na poziomie 3,1 miliarda franków szwajcarskich, zatrudniając 12 000 pracowników w ponad 50 krajach. Akcje Geberit są notowane na giełdzie SIX Swiss Exchange. Od 2012 r. akcje Geberit wchodzą w skład SMI (Swiss Market Index).

+ Geberit

zdjęcia: materiały prasowe Geberit

biznes-wczasach-pandemii-exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.