wszystkie artykuły z działu >> TARGI
02 czerwca 2020
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Platforma Nextrade – nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców Messe Frankfurt

NEWS-EXSPACE

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i dokonywania transakcji biznesowych.

Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca 2020 roku, było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno tych organizowanych we Frankfurcie, jak również  tych, które są organizowane pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach.

Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy - ale jakie? Messe Frankfurt daje nowe rozwiązanie sprzedaży online.

Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło Nextrade - nową platformę B2B dla wystawców targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt.

Platforma Nextrade (www.nextrade.market) to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy do zamawiania produktów oferowanych przez wystawców branży HOME & LIVING BUSINESS ze szczegolnym uwzględnieniem wystawców targów Ambiente i Tendence, którzy w 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów.

Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w trakcie targów, ale przez 365 dni, przez całą dobę. 

Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu szczególnie teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.

+ Nextrade 

biznes-wczasach-pandemii-exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.