Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
21 września 2020
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Messe Frankfurt zmienia harmonogram wiosennych targów w 2021 roku

NEWS-EXSPACE

W wyniku pandemii Messe Frankfurt nie będzie organizować żadnych własnych targów na terenach wystawowych we Frankfurcie w okresie od stycznia do marca 2021 r. Firma przebudowuje swój wiosenny kalendarz targów, aby skupić się na nowych synergiach i nowych ofertach cyfrowych.

Messe Frankfurt zorganizował już 13 dużych targów w różnych miejscach w Chinach od początku kryzysu. Niestety obecnie nie jest możliwe organizowanie takich imprez w Niemczech. Dzieje się tak pomimo faktu, że hale wystawiennicze należą do najbezpieczniejszych zamkniętych budynków, w których ludzie mogą spędzać czas bez narażania się na zwiększone ryzyko infekcji. Hale mogą być stale zaopatrywane w świeże powietrze, a w połączeniu ze środkami zawartymi w obszernej koncepcji higieny, ludzie mogli bezpiecznie prowadzić interesy osobiście na terenach wystawowych we Frankfurcie.

Jednak teraz, gdy nie tylko rządy zaostrzają ograniczenia w podróżowaniu, ale także firmy, ostatnie wydarzenia związane z pandemią powodują rosnącą niepewność wśród klientów targowych.

Wolfgang Marzin, prezes i dyrektor generalny Messe Frankfurt: „Dla naszych klientów ważne jest, abyśmy podjęli decyzję jak najwcześniej, ponieważ w przeciwnym razie byłby to czas na rozpoczęcie inwestycji w prezentacje na targach. Messe Frankfurt będzie nadal ściśle współpracować ze swoimi klientami, aby mieć pewność, że jej decyzje służą interesom wystawiających branż ”.

Dlatego Messe Frankfurt zareagował na zaostrzone ograniczenia w podróżowaniu, zmieniając kalendarz targów na wiosnę 2021 we Frankfurcie:

Heimtextil 2021 - nowy termi: 4-7 maja 2021

Heimtextil 2021 zostanie przeniesiony ze stycznia na 4–7 maja 2021 r., kiedy to odbędzie się równolegle z Techtextil i Texprocess 2021 we Frankfurcie nad Menem.

Znaczna część międzynarodowego przemysłu tekstyliów domowych i kontraktowych dała jasno do zrozumienia, że ​​chce, aby Heimtextil 2021 miał miejsce. Wiele firm oczekuje, że ich prezentacje na targach pomogą zwiększyć sprzedaż po wznowieniu działalności i uważamy, że zaspokojenie tego zapotrzebowania jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek ”- wyjaśnił Detlef Braun, członek zarządu Messe Frankfurt - Jednak wprowadzone obecnie ograniczenia w podróżowaniu oraz ponowny wzrost liczby zakażeń stanowią po prostu zbyt dużą przeszkodę dla naszego bardzo międzynarodowego wydarzenia. Ściśle współpracujemy z naszymi wystawcami i odpowiednimi władzami i robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić nam bezpieczny i udany Heimtextil 2021.

exspace_heimtextil_2021_new

Nowe terminy dają wystawcom Heimtextil możliwość przyłączenia się do dwóch targów tekstylnych Techtextil i Texprocess w celu obsługi całego łańcucha wartości tekstyliów w tym samym czasie na terenach wystawowych we Frankfurcie. Te zasady i warunki zewnętrzne mają jednakowe zastosowanie w każdej branży, w tym w dziedzinie dóbr konsumpcyjnych jako całości - dodał Braun.

„International Consumer Goods Show - Special Edition” przedstawia portfolio towarów konsumpcyjnych Messe Frankfurt w 2021 roku:

- Ambiente 2021: 17-20 kwietnia 2021 - Exhibitors from Poland Ambiente 2020 >>

exspace_ammbiente_2021_new

- Christmasworld 2021: 17-20 kwietnia 2021 - Exhibitors from Poland Christmasworld 2020 >>

exspace_christamsworld_2021_new

- Paperworld 2021: 17-20 kwietnia 2021 - Exhibitors from Poland

exspace_paperworld_2021_new

Targi Ambiente, Christmasworld i Paperworld w roku 2021 łączą się pod szyldem International Consumer Goods Show - Special Edition i odbędą w terminie 17 do 20 kwietnia 2021 roku we Frankfurcie nad Menem pod szyldem: International Consumer Goods Show - Special Edition. Fizyczne wydarzenie będzie aktywnie uzupełniane ofertami cyfrowymi w ramach Consumer Goods Digital Days, podczas których odbędzie się również czysto cyfrowy świat Creativeworld, wydarzenie, które ma roczną przerwę jako fizyczne miejsce spotkań w 2021 r. W rezultacie z targów odbywających się równolegle w nowych terminach i hybrydowym charakterze tego wydarzenia, cała branża może spodziewać się korzystnych nowych efektów synergii w trwającej pandemii.

Większy zakres: rozszerzenie wykorzystania cyfrowego rynku Nextrade

Jako pierwszy cyfrowy rynek B2B dla sektora Home & Living, platforma Nextrade dopasowuje podaż i popyt dla całej branży - tworząc ogromną wartość dodaną dla obu. Ambiente, Tendence i Nordstil korzystają z portalu oraz jego usług w zakresie zamawiania i zarządzania danymi od 2019 r. W 2021 roku portal Nextrade po raz pierwszy będzie również dostępny dla klientów Heimtextil, Christmasworld i Creativeworld, aby rozszerzyć ich fizyczny udział w targach i umożliwić zamówienia można składać przez cały rok. www.nextrade.market

ISH od 22 do 26 marca 2021 roku jako wydarzenie całkowicie cyfrowe

ISH odbędzie się w 2021 roku jako wydarzenie czysto cyfrowe, oferując szeroką gamę funkcji cyfrowych. Obejmują one prezentacje wystawców (produkty, informacje, filmy, osoby kontaktowe, funkcje czatu i indywidualne rozmowy wideo), inteligentne kojarzenie, które zapewnia odpowiednich partnerów biznesowych do generowania potencjalnych klientów z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, transmisje na żywo i transmisje na żądanie program oraz terminy spotkań online z wystawcami. A wszystko to będzie dostępne przez całą dobę przez cały czas trwania wydarzenia, na całym świecie iw każdej strefie czasowej.

exspace_ish_2021_new

Więcej informacji wkrótce.

 

marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.