Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
05 października 2020
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

NOTI - nowy warszawski showroom i 10 nowości w kolekcji mebli

NEWS-EXSPACE

Ten rok okazał się wyjątkowy jak żaden inny. Jednak pomimo nadzwyczajnych okoliczności dla NOTI był to okres intensywnych kreatywnych poszukiwań i wytężonej pracy. A ich owocem jest pięć całkowicie nowych kolekcji oraz nowości w pięciu liniach, będących rozwinięciem znanych już modeli.

NOTI STUDIO – NOWY SHOWROOM MARKI

Wszystkie nowości znajdziemy w nowym warszawskim NOTI STUDIO. Flagowy showroom marki na początku roku ulokował się w zabytkowej wilii wybudowanej w 1923 roku. Nowe miejsce służy nie tylko wszechstronnej prezentacji oferty polskiej marki. Jest również punktem spotkań biznesowych, projektowych oraz warsztatowych dla klientów indywidualnych, inwestorów, architektów i projektantów. W ramach swoich działań NOTI STUDIO pragnie również integrować środowiska biznesowe, artystyczne i dziennikarskie. Zaprasza swych gości do wymiany poglądów i dyskusji na temat designu.

Projekt wnętrz NOTI STUDIO jest wspólnym dziełem Piotra Kuchcińskiego oraz zespołu pracowni Hejduk Architekci. Tonacja kolorystyczna tego miejsca zainspirowana została światem natury - odcienie ziemi, piasku, kamienia i zieleni połączone z bielą i czernią tworzą pełną harmonii przestrzeń.

PIEĆ PREMIEROWYCH KOLEKCJI

NOTI STUDIO to przede wszystkim jednak miejsce, w którym można na bieżąco śledzić nowości z kolekcji marki. Wśród nich znalazła się nowa odsłona kolekcji MISHELL czyli, MISHELL SOFT - projektu Piotra Kuchcińskiego, dyrektora artystycznego NOTI. Fotele, krzesła i stołki barowe zyskały dodatkową wyjątkowo miękką, pikowaną warstwę na siedziskach, zapewniającą niezwykły komfort użytkowania.

exspace_Noti_Mishell_soft

wszystkie zdjęcia Weronika Trojanowska dla NOTI

exspace_Noti_Mishell_soft

BAZA_FIRM_wyposazenie_wnetrz_EXSPACE

exspace_Noti_Mishell_soft

exspace_Noti_Mishell_soft

Spod ręki tego samego projektanta wyszły również dwie kolekcje stołków barowych. Lekki, nowoczesny model BELEM wyróżnia się soczewkową, wklęsłą powierzchnią drewnianego siedziska, dzięki czemu jest wyjątkowo wygodny. Z kolei ROTOR ma ergonomiczną formę i funkcjonalne obrotowe siedzisko z charakterystycznym otworem.

exspace_Noti_Belem

baza_firm_pracownie_projektowe_exspace

exspace_Noti_Rotor

Do nowości należy także niewielkie, wizualnie lekkie i uniwersalne w przeznaczeniu krzesło EKE, projektu Nikodema Szpunara. Siedzisko i oparcie zostały subtelnie wyprofilowane ze sklejki i wykończone fornirem dębowym, a opcjonalnie może być również tapicerowane. Jego charakterystycznym elementem jest „węzeł” z przeplecionych giętych rurek stelaża.

Ostatnia z premier, fotel obrotowy SHIELDON, adresowany jest do przestrzeni komercyjnych, w których konieczne jest zachowanie większego dystansu. Zaprojektowany przez Tomka Rygalikamebel, niczym tarcza („shield” – ang. tarcza), częściowo osłania użytkownika przed otoczeniem. Wysokie oparcie przedłużone jest do boku, zapewniając prywatność i ochronę akustyczną. Druga strona fotela pozostaje otwarta, co pozwala na swobodny kontakt z otoczeniem.

exspace_Noti_shieldon

PIĘĆ NOWYCH ODSŁON

Nowe modele mebli pojawiły się również w stałej ofercie NOTI. Większość z nich to projekty Piotra Kuchcińskiego, które nabrały bardziej przytulnego, domowego charakteru. I tak fotel MANTA z linii Lounge otrzymał nowy zagłówek bez bocznych przedłużeń oraz metalową podstawę na krzyżaku. Kolekcja sof ROSCO zyskała nową podstawę w formie dyskretnych metalowych nóg, dodających całości wizualnej lekkości. Fotel MULA dostępny jest teraz w wersji bujanej z drewnianymi płozami. Kolekcja MUSE poszerzyła się o fotel i sofę z charakterystycznym, skórzanym podłokietnikiem. A wersja w pełni tapicerowana uzupełniła kolekcję MAMU autorstwa Tomka Rygalika. Należące do niej krzesła są też teraz dostępne w wersji z nogami drewnianymi lub metalowymi.

exspace_Noti_Manta_na_nowej_podstawie

Fotel MANTA z linii Lounge otrzymał nowy zagłówek bez bocznych przedłużeń oraz metalową podstawę na krzyżaku

exspace_Noti_Rosco_na_nowej_podstawie

Kolekcja sof ROSCO zyskała nową podstawę w formie dyskretnych metalowych nóg, dodających całości wizualnej lekkości.

exspace_Noti_Mula_na_nowej_podstawie (

Fotel MULA dostępny jest teraz w wersji bujanej z drewnianymi płozami.

exspace_Noti_Mula_na_nowej_podstawie (

Wszystkie te nowości, jak również wiele innych charakterystycznych modeli, które NOTI stworzyła przez 15 lat swego istnienia, można zobaczyć w warszawskim NOTI STUDIO przy ulicy Okrężnej 36.

zdjęcia: Weronika Trojanowska dla NOTI

+ NOTI w Bazie Firm Exspace.pl

 

marketing_wystawienniczy_exspace

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.