Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
15 grudnia 2020
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Najnowszy projekt MOOVIN INTERIORS zachwyca designem!

NEWS-EXSPACE

Mają wiele zrealizowanych projektów, a każdy z nich różni się koncepcją architekta, kolorystyką, czy propozycją aranżacji. Tym razem MOOVIN INTERIORS postawiło na wnętrze ciepłe w odbiorze, w którym przeważają beże i brązy. Jednak w mieszkaniu nie brakuje charakteru i mocniejszych akcentów kolorystycznych!

Nowoczesna aranżacja

Zaprojektowane mieszkanie jest zlokalizowane w centrum Warszawy i liczy prawie 100 m² powierzchni. To czteropokojowe wnętrze mówi wszystko o nowoczesnej aranżacji z klasą. Apartament zlokalizowany jest w najbardziej prestiżowej warszawskiej inwestycji „Browary Warszawskie”.

Strefa dzienna to kuchnia otwarta na salon, a wyrazistym podziałem tych dwóch przestrzeni jest oryginalna, marmurowa wyspa kuchenna. Przytulna, pełna brązu, beżu i ciepłych odcieni szarości część dzienna została zaprojektowana z wykorzystaniem akcentów eleganckiej czerni. Tu jedynie widocznej w wyposażeniu kuchni i dodatkach. Więcej odnaleźć można w przestrzeni mniej dostępnej dla gości. Tym oryginalnym kontrastem dla salonu są dalsze pomieszczenia np. sypialnia, w której króluje ciemniejsza aranżacja, wyraziste akcenty oraz przemyślana, dynamiczna kompozycja.

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

wszystkie wizualizacje: materiały prasowe MOOVIN INTERIORS

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

baza_firm_pracownie_projektowe_exspace

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

BAZA_FIRM_wyposazenie_wnetrz_EXSPACE

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

Strefa komunikacyjna

Strefę komunikacyjną, czyli korytarz prowadzący do poszczególnych pomieszczeń w dalszej części mieszkania, architekci pozostawili jasną i pełną blasku. Tym sposobem zachowali spójność aranżacji i utrzymali wnętrze z dużą ilością naturalnego światła. To mniej naturalne w postaci oświetlenia również stanowiło przemyślaną wizję architektów, którzy zaprojektowali wiele punktów świetlnych. Zarówno w formie oświetlenia głównego, jak i dekoracyjnego. To ostatnie szczególnie nadało wnętrzu wyjątkowego klimatu. Architekci zadbali także o inne dekoracje: w postaci tekstyliów, luster optycznie powiększających przestrzeń, obrazów czy mniejszych elementów, jak wazony i roślinność. Tak zaaranżowane wnętrze może od razu nakreślić kupującemu wizję swojego przyszłego mieszkania i ułatwić podjęcie decyzji o zakupie.

exspace_Apartament_w_centrum_MOOVIN_INTERIORS

Urokliwa loggia

W projekcie 100-metrowego apartamentu głównym założeniem było stworzenie nowoczesnego wnętrza, które skradnie serce miłośnikowi naturalnych barw i przytulnej przestrzeni, która jednocześnie zostanie utrzymana w luksusowym stylu. Na wspomniany luksus wpływa cała aranżacja, wysokiej jakości materiały wykończeniowe i wyposażenie. Wartością dodaną jest projekt loggii, który został utrzymany w naturalnej kolorystyce brązu, wyposażony w elegancką kanapę,  stolik kawowy oraz oświetlenie.

Tak zaprojektowane mieszkanie będzie gotowe do odbioru już w 1 kwartale 2021 roku.

_________________

MOOVIN INTERIORS oferuje usługę wykończenia wnętrz pod klucz. Nad całością procesów od koncepcji po finalną realizację czuwa zespół architektów z wieloletnim doświadczeniem. MOOVIN INTERIORS jest częścią MOOVIN GROUP, firmy powstałej w 2014 roku z pasji do nieruchomości i pięknych wnętrz. Marka specjalizuje się w wykańczaniu wnętrz, sprzedaży wyselekcjonowanych apartamentów wykończonych pod klucz oraz doradztwie w zakresie zakupu mieszkań od warszawskich deweloperów.

wizualizacje: materiały prasowe MOOVIN INTERIORS

+ Pracownie projektowe w Bazie Firm Exspace.pl

marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.