Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DESIGN
21 stycznia 2021
wszystkie artykuły z działu >> DESIGN

Projektanci Nowości NOTI: Piotr Kuchciński, Pawlak&Stawarski, Tomek Rygalik, Nikodem Szpunar

NEWS-EXSPACE

Polska marka NOTI w 2020 roku wprowadziła kilka nowych kolekcji mebli oraz nowości w kilku liniach, będących rozwinięciem znanych już modeli: LUA, EKE, BELEM, ROTOR, SHIELDON, MISHELL, MANTA czy ROSCO.

LUA projekt Pawlak&Stawarski

LUA, zaprojektowana przez duet projektantów Pawlak&Stawarski dla NOTI, to kolekcja mebli tapicerowanych, w której skład wchodzą fotel oraz sofy dwu- i trzyosobowa. Eleganckie, stonowane formy zostały zbudowane z poduszek o miękkich liniach. Kolekcja jest uzupełniona o unikalne akcesoria, takie jak lampka z abażurem i stolik z drewnianym blatem. Akcesoria dokładane są do konstrukcji mebla stanowiąc jego naturalną kontynuację. Kolekcja LUA posiada dwa rodzaje podstaw: metalową i drewnianą. Drewniane nogi ocieplają wizerunek mebla, nadając mu domowy charakter.

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

wszystkie zdjęcia Weronika Trojanowska

baza_firm_pracownie_projektowe_exspace

LUA_NOTI_pawlakstawarski_exspace

EKE projekt Nikodem Szpunar

EKE to niewielkie krzesło o wizualnie lekkiej i wyrafinowanej konstrukcji. Charakterystyczny element konstrukcyjny stelaża w postaci węzła z przeplecionych giętych rurek nadaje projektowi niepowtarzalność i wyrazistość. Wersja podstawowa eksponuje naturalny rysunek forniru oparcia i siedziska. W wersjach dodatkowych, tapicerowanych, miękkie wykończenie zapewnia wyjątkową wygodę, sprawiając, że jest to krzesło idealne do codziennego użytku w przestrzeni domowej czy restauracyjnej. Minimalna, precyzyjnie zaprojektowana ilość detali sprawia, że krzesła idealnie wpasują się w różnorodne przestrzenie, zachowując jednocześnie swój charakter i niepowtarzalność.

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

BAZA_FIRM_wyposazenie_wnetrz_EXSPACE

Eke_Nikodem_Szpunar_Noti_exspace

MISHELL SOFT projekt Piotr Kuchciński

Nowa odsłona dobrze znanej kolekcji - MISHELL SOFT to specjalna wersja kolekcji MISHELL, która zapewnia jeszcze większy komfort dzięki dodatkowej, wyjątkowo miękkiej, pikowanej warstwie na siedziskach.

MISHELL_KUCHCINSKI_Noti_exspace

MISHELL_KUCHCINSKI_Noti_exspace

MANTA projekt Piotr Kuchciński

Kolekcja MANTA powstała w 2009 roku z inspiracji sztuką origami. To rodzina wygodnych foteli, sof oraz krzeseł. Na kolekcję składa się linia Classic, Lounge i Club oraz stoliki z charakterystycznie wygiętymi brzegami blatu. W 2020 roku fotel z linii Lounge otrzymał nowy zagłówek bez bocznych przedłużeń oraz nową metalową podstawę na krzyżaku. Kolekcję uzupełnia podnóżek na krzyżaku, który standardowo pasuje także do wersji fotela Classic oraz Club.

MANTA_KUCHCINSKI_Noti_exspace

ROSCO projekt Piotr Kuchciński

ROSCO to kolekcja modułowych sof, foteli i puf zaprojektowanych z myślą o przestrzeni mieszkania. Niezwykle charakterystyczne ROSCO są horyzontalne formy niskich oparć, do których precyzyjnie dopasowane są mobilne poduchy. Ich kształt zapewnia nie tylko wygodne wsparcie ale również szerokie spektrum aranżacji, dzięki możliwości ich przestawiania oraz obracania. Kolekcja ROSCO zyskała właśnie nową podstawę. Projektant kolekcji, Piotr Kuchciński, osadził sofy na dyskretnych, metalowych nogach, nadających całości wizualnej lekkości.

ROSCO_KUCHCINSKI_Noti_exspace

ROSCO_KUCHCINSKI_Noti_exspace

MULA projekt Piotr Kuchciński

MULA to klasyczna kolekcja Noti, obejmująca sofy, fotele, pufy oraz stoliki. Miło nam poinformować, że wzbogaciliśmy ją o nowy produkt. Fotel MULA został odświeżony o opcję na bujanej, drewnianej płozie, łącząc nowoczesny design z nową funkcją użytkowania.

MULA_KUCHCINSKI_Noti_exspace

MULA_KUCHCINSKI_Noti_exspace

ROTOR projekt Piotr Kuchciński

ROTOR to kolekcja trójnożnych stołków barowych o uniwersalnym charakterze i przeznaczeniu, do wnętrz mieszkalnych, hotelowych, gastronomicznych oraz biurowych. Najbardziej charakterystycznym elementem kolekcji jest obrotowe siedzisko z centralnym otworem ułatwiającym chwytanie i przenoszenie krzesła. Projektantowi udało się uzyskać wyjątkowo lekką wizualnie formę stalowej podstawy przy jednocześnie niezwykle stabilnej i wytrzymałej konstrukcji. Stołki barowe ROTOR dostępne są w dwóch wysokościach. 

ROTOR_KUCHCINSKI_Noti_exspace

ROTOR_KUCHCINSKI_Noti_exspace

ROTOR_KUCHCINSKI_Noti_exspace

SHIELDON projekt Tomek Rygalik

SHIELDON to komfortowy fotel obrotowy, którego forma pozwala na odgrodzenie się z otwartej przestrzeni. Wysokie oparcie przedłużone jest do boku, zapewniając prywatność i ochronę akustyczną. Druga strona fotela pozostaje otwarta, co pozwala na swobodny kontakt z otoczeniem. Fotel dostępny jest w dwóch wariantach: z prawym lub lewym wysokim oparciem, co pozwala w elastyczny sposób wpisać go w zastaną przestrzeń. Siedzisko z możliwością odchylania i obracania dostosowuje się do preferencji użytkownika, zapewniając wysoki komfort użytkowania. SHIELDON to idealne rozwiązanie do przestrzeni komercyjnych, w których nacisk położony jest na zachowanie większego dystansu między stanowiskami w przestrzeni wspólnej.

SHIELDON_Tomek_Rygalik_Noti_exspace

SHIELDON_Tomek_Rygalik_Noti_exspace

BELEM projekt Piotr Kuchciński

BELEM to nowoczesne stołki barowe, które znakomicie odnajdą się w przestrzeniach mieszkaniowych, jak i komercyjnych: hotelach, restauracjach, kawiarniach, ale też w biurach. Meble wyróżniają się soczewkową formą siedziska, którego wklęsła powierzchnia zapewnia wysoki komfort użytkowania. Siedzisko dostępne jest w wersji drewnianej oraz tapicerowanej. Stalowe nogi z półowalnego profilu połączono okrągłą obręczą usztywniającą konstrukcję oraz umożliwiającą wygodne oparcie dla nóg. Istnieje możliwość łączenia różnych kolorów na podstawę i obręcz. Stołki barowe BELEM dostępne są w dwóch wysokościach. 

Belem_NOTI_Exspace

Belem_NOTI_Exspace

Zdjęcia Weronika Trojanowska

Wizytówka VIP NOTI w Bazie Firm Exspace.pl

Wizytówka VIP Pawlak&Stawarski w Bazie Firm Exspace.pl

 marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.