Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
19 maja 2021
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polskie firmy na INDEX Dubai 2021

INDEX DUBAI, targi uznawane za największe spotkanie projektantów na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej powracają ponownie od 31 maja do 2 czerwca 2021 roku w Dubai World Trade Centre. Powracają w czasie, gdy tworzenie nowych połączeń jest ważniejsze niż kiedykolwiek. W targach udział bierze 27 wystawców z Polski. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polskich wystawców INDEX Dubai 2021 prezentowaną na unikatowej platformie ExhibitorsfromPoland.com.

index-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

Targi INDEX są częścią Middle East Design and Hospitality Week, który jest największym i najważniejszym świętem związanym z designem. Cztery wspólne wydarzenia: INDEX, The Hotel Show, The Leisure Show i WORKSPACE w ciągu trzech dni trawna MEDHW prezentując najważniejsze trendy w branży projektowej i hotelarskiej przyciągają do Dubaju odwiedzających i wystawców z całego świata.

the-hotel-show-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

INDEX to światowej sławy wydarzenie biznesowe (B2B), które łączy projektantów wnętrz, kupujących, sprzedawców detalicznych, dystrybutorów, konsultantów i wykonawców z markami wnętrzarskimi, produktami i usługami z całego świata. W targach udział bierze 27 wystawców z Polski. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polskich wystawców INDEX Dubai 2021 prezentowaną na unikatowej platformie ExhibitorsfromPoland.com.

Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu INDEX jest wiodącym autorytetem w branży, któremu zaufały firmy i marki, zapewniając jakość i skalę wydarzenia, które ułatwią ważne połączenia biznesowe. Ponieważ plany wznowienia spotkań twarzą w twarz (B2B) w Zjednoczonych Emiratach Arabskich są w pełnym rozkwicie, nadszedł czas, aby przenieść się pierwszy i ponownie uruchomić biznes.

Wydarzenie to jest nie tylko numerem jeden w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także liderem w tzw. Regionie MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna), skupiającym Bliski Wschód i Afrykę Północną. Organizatorzy tegorocznej edycji INDEX przewiduję, że w ciągu trzech dni targi odwiedzi ponad 20 000 odwiedzających z ponad 100 różnych krajów.

Spotkaj regionalnych i międzynarodowych dostawców, producentów, dystrybutorów, artystów i usługodawców na INDEX. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polskich wystawców INDEX Dubai 2021...

Avocado Creative Studio

AYALA S.A.

BiNi

Bizzarto

BOHO swing

Bruni

Forner

Frontile + Pakiet GOLD

Gilli

Glassware Art Studio

Handicraft

Hanipol

IMAGE PRODUKCJA Piotr Walczak

INDEGROUP INTERIOR

LAGA

Little Lights

Moi Mili

Monamoon

PanQube

Pink No More

PUFF BUFF

Silverado

Szyszka Design

TransLight Lisowski Glass Studio

Up! Warsaw

Welox

WOOD REPUBLIC

______________________________

Zaproszenie dla polskich wystawców INDEX Dubai 2021 do prezentacji marki i ofery firmy w PL Catalog Exhibitors from Poland. Pakiet GOLD!

Polskich wystawców INDEX Dubai 2021 zapraszamy do zaprezentowania oferty produktowej Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Unikatowy serwis on-line PL Catalog Exhibitors from Poland prezentuje w jednym miejscu wszystkich polskich wystawców największych targów na świecie. >>> www.exhibitorsfrompoland.com

Obecność wystawcy w PL Catalog Exhibitors from Poland INDEX Dubai 2021 to niepowtarzalna okazja promocji firmy na całym świecie. Katalog swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie kraje świata docierając z informacjami do potencjalnych partnerów biznesowych, którzy nie mieli okazji spotkać polskich wystawców na konkretnych targach. I co bardzo ważne: listy polskich wystawców zostają na zawsze.

Zapraszamy polskich wystawców INDEX Dubai 2021 do ekskluzywnego towarzystwa firm prezentowanych Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Pakiet GOLD przygotowany dla firmy Frontile, wystawcy INDEX Dubai 2021 można obejrzeć tutaj >>>

frontile-index-dubai-exhibitors-from-poland-14

Kontakt: info@exspace.pl

Przydatne linki:

+ Exhibitors from Poland INDEX Dubai 2021

+ Exhibitors from Poland The Hotel Show 2021

+ INDEX Dubai 2021

+ The Hotel Show 2021

+ WORKSPACE 2021

marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.