Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
26 maja 2021
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Polskie firmy na The Hotel Show 2021 - EDYCJI JEDYNEJ W SWOIM RODZAJU!

The Hotel Show, największe i najważniejsze wydarzenie związane z branżą hospitality, budowy i wyposażenia obiektów hotelowych na Bliskim Wschodzie i Afryce Północnej powracają ponownie od 31 maja do 2 czerwca 2021 roku w Dubai World Trade Centre. Powracają w czasie, gdy tworzenie nowych połączeń jest ważniejsze niż kiedykolwiek. W targach udział bierze 26 wystawców z Polski. Polska jest krajem partnerskim The Hotel Show 2021.

index-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

Targi The Hotel Show 2021 to EDYCJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU! Polska jest krajem partnerskim The Hotel Show 2021 w Dubaju. Taka sytuacja nie powtórzy się przez kolejnych co najmniej 50 lat. Z faktu partnerstwa wynika wiele benefitów dla polskich wystawców, wśród których jest Polski Pawilon organizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą i MK Business Link – powierzchnia 50 m2 będzie współdzielona przez 7 polskich firm. W The Hotel Show 2021udział bierze 26 wystawców z Polski.

Targi The Hotel Show, są częścią Middle East Design and Hospitality Week, który jest największym i najważniejszym świętem związanym z designem. Cztery wspólne wydarzenia: The Hotel Show, INDEX, The Leisure Show i WORKSPACE w ciągu trzech dni trawna MEDHW prezentując najważniejsze trendy w branży projektowej i hotelarskiej przyciągają do Dubaju odwiedzających i wystawców z całego świata.

the-hotel-show-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

W związku z ogromną ilością planowanych projektów hotelowych w regionie a także międzynarodowych wydarzeń, takich jak EXPO2020 i innych które będą miały miejsce na Bliskim Wschodzie w latach 2021 – 2022, edycja 2021 zapowiada się jeszcze bardziej interesująco!

The Hotel Show Dubai to największe i najważniejsze wydarzenie związane z branżą hospitality, budowy i wyposażenia obiektów hotelowych na Bliskim Wschodzie. Gromadzą od lat tysiące wystawców, prezentujących swoje produkty. Kojarzą dostawców i odbiorców wszelkich rozwiązań dla hoteli, począwszy od planowania i budowy, poprzez kompleksowe wyposażenie m.in. pokoje – meble, podłogi, ceramika, pościele, oświetlenie, dekoracje; powierzchnie wspólne – restauracje i kawiarnie (w tym np. zastawy stołowe, szkło, sztućce), recepcje, strefy SPA, strefy basenów, strefy rekreacji, sale konferencyjne; przestrzenie zewnętrzne – parkingi, ogródki, restauracje, oraz rozwiązania wspierające działalność operacyjna (w tym rozwiązania IT).

Wydarzenie odwiedzają m.in. właściciele hoteli i sieci hoteli, przedstawiciele najwyższych władz w ZEA i poszczególnych Emiratów, architekci, projektanci wnętrz, szefowie kuchni, kierownicy ds. wyposażenia, managerowie restauracji.

The Hotel Show jest nie tylko numerem jeden w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale także liderem w tzw. Regionie MENA (Bliski Wschód i Afryka Północna), skupiającym Bliski Wschód i Afrykę Północną. Organizatorzy tegorocznej edycji przewidują, że w ciągu trzech dni targi odwiedzi ponad 20 000 odwiedzających z ponad 100 różnych krajów.

Polscy wystawcy The Hotel Show 2021

Spotkaj regionalnych i międzynarodowych dostawców, producentów, dystrybutorów, artystów i usługodawców na The Hotel Show. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polskich wystawców The Hotel Show 2021...

Art Metal

Baranska Design Pakiet GOLD PL Catalog Exhibitors from Poland

BenchK / Benchmark

BiNi

Cerkamed Medical Company

Crystal World

Ewa-Bis

FDomes

FINISHPARKIET Fabryka Parkietu

Fitness Well

Green Designers International

Jakusz

LUVT / Medium

Ministry of Economic Development, Labour and Technology

MK Business Link

New media VR

OXYGEN STUDIO POWIETRZA – O2 GROUP

Pasion Meble

Polaszek Meble

POLISH CHAMBER OF COMMERCE

Pomorskie Poland

Proteh GlassDeep

Synapsa Med

UMMO

VIZ-ART AUTOMATION

Wentlux

______________________________

ZAPROSZENIE DLA POLSKICH WYSTAWCÓW THE HOTEL SHOW DUBAI 2021 DO PREZENTACJI MARKI I OFERTY FIRMY W PL CATALOG EXHIBITORS FROM POLAND. PAKIET GOLD!

Polskich wystawców The Hotel Show 2021 zapraszamy do zaprezentowania oferty produktowej Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Unikatowy serwis on-line PL Catalog Exhibitors from Poland prezentuje w jednym miejscu wszystkich polskich wystawców największych targów na świecie. >>> www.exhibitorsfrompoland.com

Obecność wystawcy w PL Catalog Exhibitors from Poland The Hotel Show 2021 to niepowtarzalna okazja promocji firmy na całym świecie. Katalog swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie kraje świata docierając z informacjami do potencjalnych partnerów biznesowych, którzy nie mieli okazji spotkać polskich wystawców na konkretnych targach. I co bardzo ważne: listy polskich wystawców zostają na zawsze.

Zapraszamy polskich wystawców The Hotel Show 2021 do ekskluzywnego towarzystwa firm prezentowanych Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Pakiet GOLD przygotowany dla firmy Baranska Design, wystawcy The Hotel Show 2021 można obejrzeć tutaj >>>

______________________________

Przydatne linki:

+ Exhibitors from Poland The Hotel Show 2021       

+ Exhibitors from Poland INDEX Dubai 2021

+ The Hotel Show 2021

+ INDEX Dubai 2021

+ WORKSPACE 2021

+ The Leisure Show 2021

marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.