Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> TARGI
04 czerwca 2021
wszystkie artykuły z działu >> TARGI

Pomorskie firmy na targach The Hotel Show Dubai 2021. [ZDJĘCIA]

2 czerwca 2021 roku zakończyły się targi The Hotel Show 2021. To EDYCJA JEDYNA W SWOIM RODZAJU! Polska była krajem partnerskim  The Hotel Show 2021 w Dubaju. Partnerstwo to obejmowało wsparcie Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii, Krajowej Izby Gospodarczej i Województwa Pomorskiego, które odegrały istotną rolę w sprowadzeniu wiodących dostawców usług hotelarskich z Polski do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w maju, aby zaprezentować najnowsze produkty, usługi i technologie w The Hotel Show Dubai.

the-hotel-show-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

The Hotel Show Dubai to największe i najważniejsze wydarzenie związane z branżą hospitality, budowy i wyposażenia obiektów hotelowych w Regionie MENA skupiającym Bliski Wschód i Afrykę Północną.  Wydarzenie zostało oficjalnie otwarte przez Jego Wysokość Sheikh Ahmed bin Saeed Al Maktoum. W The Hotel Show 2021, które odbyły się w dniach 31 maja – 2 czerwca 2021 roku w Dubai World Trade Centre, udział wzięło oficjalnie 26 wystawców z Polski (tyle firm polskich jest w katalogu targów).

Z faktu, że Polska jest krajem partnerskim wynika wiele benefitów dla polskich wystawców, wśród których było min. stoisko województwa pomorskiego, zorganizowane przez Agencję  Rozwoju Pomorza, z udziałem małych i średnich przedsiębiorstw z regionu.

Pomorskie_the_hotel_show-exspace-8

Baranska-Design-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

Na miejscu przewidziany był też bogaty program spotkań B2B z miejscowymi firmami zainteresowanymi polską branżą meblarską i wnętrzarską, wyjazd do jednej ze specjalnych stref ekonomicznych zlokalizowanych wokół Dubaju oraz spotkania z ekspertami rynku meblarskiego, którzy przybliżali funkcjonowanie branży w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, jak też z przedstawicielami Ambasady RP w ZEA oraz miejscowego biura PAIH.

W Polskim Pawilonie ‘Pomorskie’ zaprezentowało się 11 firm z Pomorza: Art Metal, Baranska Design, Ummo , Pasión Tapety, Proteh Glassdeep, Polaszek Meble, Luvt, Wentlux, Fitnesswell, JAKUSZ i Steril Lab.

Przepiękny Polski Pawilon ‘Pomorskie’ zorganizowany przez Agencję Rozwoju Pomorza (Broker Eksportowy) zaprojektowała Edyta Barańska z Barańska Design.

Pomorskie_the_hotel_show-exspace-8

wszystkie zdjęcia materiały prasowe Agencja Rozwoju Pomorza (Broker Eksportowy)

Pomorskie_the_hotel_show-exspace

Pomorskie firmy na targach The Hotel Show Dubai 2021

Art Metal

Prawie każdy, jak słyszy hasło "latarnia uliczna", widzi zwykłą, stojącą przy drodze latarnię ... do momentu, aż zobaczy latarnie firmy Art Metal z Łapina Kartuskiego. Dzięki własnej bazie projektowo-modelarskiej i zapleczu produkcyjnemu firma może wyczarować około 1500 różnych propozycji słupów, opraw oświetlenia zewnętrznego żyrandoli, elementów małej architektury.

Art-Metal-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

Baranska Design

Projektowanie szkła to pasja Edyty Barańskiej założycielki marki Baranska Design, którą miłością do szkła artystycznego zaraził legendarny profesor Zbigniew Horbowy. Unikalne piękno szkła artystycznego łączy z użytkowym charakterem szkła w codziennym życiu. Szkło artystyczne jest dla Edyty Barańskiej materiałem, który wykorzystuje do projektów instalacji świetlnych, oświetlenia dla hoteli, lamp i żyrandoli lub mebli, na przykład stolików i luster. Baranska Design regularnie uczestniczy w najważniejszych wystawach związanych z designem od Mediolanu i Kolonii przez Londyn i Nowym Jorku po Dubaj. Nie mogło zabraknąć gdańskiej marki na The Hotel Show 2021.

Baranska Design Pakiet GOLD PL Catalog Exhibitors from Poland 

Baranska_Design_the_hotel_show-exspace

Baranska_Design_the_hotel_show-exspace

Fitnesswell

Swoją ofertę zaprezentowała w Dubaju również marka Fitnesswell. O otyłości mówi się jako o epidemii XXI wieku. W walce z nią pomagają urządzenia wytwarzane przez markę ze Słupska posiadającą rozwiniętą̨ sieć dystrybutorów na rynkach międzynarodowych. Fitnesswel, producent sprzętu do SPA, Wellness oraz centr fitness, wyznacza trendy na rynkach globalnych.

JAKUSZ

Firma JAKUSZ z Kościerzyny jest jednym z trzech w świecie producentów pojemników przeciwwybuchowych. W przypadku detonacji pojemniki ochraniają życie ludzkie, infrastrukturę i środowisko. Targi The Hotel Show w Dubaju, na których firma zaprezentowała swoją ofertę stoisku, to szansa na zdobycie kolejnych rynków!

Pasión Tapety

Gdańska firma Pasión Tapety wysyła na cały świat ekskluzywne artystyczne tapety. Ręcznie wykonane z ekologicznych materiałów produkty charakteryzują się bogatym wzornictwem. O wyjątkowości pochodzących z Pomorza tapet odwiedzający stoisko mogli się przekonać na żywo. Tapeta Cairo z kolekcji Pasión Tapety była jednym głównych elementów architektury stoisko województwa pomorskiego.

Passion-Tapety_LUVT-the_hotel_show-exspace-

LUVT

Pandemia pokazała, że inteligentne urządzenia do oczyszczania powietrza w pomieszczeniach to przyszłość. Firma LUVT jest producentem przepływowych oczyszczaczy powietrza. Charakteryzuje je ładny design, wydajność, wysoka kultura pracy i skuteczność w zwalczaniu bakterii, wirusów. Urządzenia są wyposażone w dedykowane oprogramowanie, dzięki któremu można planować ich pracę.

Passion-Tapety_LUVT-the_hotel_show-exspace-

Polaszek Meble

Polska jest jednym z największych eksporterów mebli na świecie. Aż 90% produkcji sprzedawana jest za granicą. Przyczynia się do tego min. firma Polaszek Meble, której produkty zdobią Pomorskie stoisko podczas The Hotel Show w Dubaju. Polaszek Meble,  powstała w 1997 roku firma z siedzibą w Zagórkach, specjalizuje się w produkcji mebli tapicerowanych na rynek mieszkaniowy, gastronomiczny i hotelowy.

Polaszek-Meble_the_hotel_show-exspace-

Proteh Glassdeep

Kto nie marzy o rejsie jachtem, w którego kadłubie są okna umożliwiające podpatrywanie podwodnego świata? Pomorska firma Proteh Glassdeep przedstawiła w Dubaju swój wynalazek - wyjątkowo trwałe i odporne na zniszczenia okno podwodne. Technologia może być wykorzystana zarówno w jednostkach pływających, jak i obiektach stacjonarnych.

Proteh-Glassdeep-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

index-dubai-2021-exhibitors-from-poland-list

Pomorskie_the_hotel_show-exspace-8

Proteh-Glassdeep-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

Steril Lab

Steril Lab przedstawiła robot, który likwiduje w pomieszczeniach patogeny. Niestraszne mu również cząsteczki koronawirusa.

Sterilab-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

Srerilab-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

UMMO

Gdy inspiracja do projektu oświetlenia pochodzi ze skandynawskiego i japońskiego minimalizmu, a także najlepszych modernistycznych wzorców, powstają niezwykle lampy firmy UMMO... Oprawy składane są ręcznie w gdyńskiej pracowni producenta, każda z nich jest niepowtarzalna.

Ummo_the_hotel_show-exspace

Ummo-Pomorskie_the_hotel_show-exspace

WentLux Technika Wentylacyjna

WentLux oferuje kompletne rozwiązania dla systemów HVAC od projektu po realizację i serwis. Zapewnia własny zespół montażowy oraz projektantów. Doświadczenie WentLux obejmuje różnorodne projekty w branży budowlanej i stoczniowej.

Marka ‘Made in Poland’

Chociaż Polska znajduje się w ścisłej czołówce* importerów mebli do ZEA - marka ‘Made in Poland’ wciąż nie jest tak rozpoznawalna wśród lokalnych klientów i dystrybutorów mebli jak produkty z innych krajów. Tegoroczna edycja  The Hotel Show to EDYCJA JEDYNA W SWOIM RRODZAJU! Ten fakt nie powtórzy się za naszego życia. I dlatego dla wszystkich polskich firm, nie tylko tych z Pomorza, udział w The Hotel Show 2021 to była wyjątkowa biznesowa możliwość nawiązania kontaktów i zaprezentowania produktów ‘Made in Poland’. Życzymy samych sukcesów!

*Po naszym stałym 5. miejscu w latach 2017-2018, objęliśmy 3. miejsce w tym rankingu z importem na poziomie prawie 300 mld PLN, podawanym przez Federalny Urząd Statystyczny w Emiratach.

The Hotel Show

Targi The Hotel Show, są częścią Middle East Design and Hospitality Week, który jest największym i najważniejszym świętem związanym z designem. Cztery wspólne wydarzenia: The Hotel Show, INDEX, The Leisure Show i WORKSPACE w ciągu trzech dni trawna MEDHW prezentując najważniejsze trendy w branży projektowej i hotelarskiej przyciągają do Dubaju odwiedzających i wystawców z całego świata.

The Hotel Show Dubai to największe i najważniejsze wydarzenie związane z branżą hospitality, budowy i wyposażenia obiektów hotelowych na Bliskim Wschodzie. Gromadzą od lat tysiące wystawców, prezentujących swoje produkty. Kojarzą dostawców i odbiorców wszelkich rozwiązań dla hoteli, począwszy od planowania i budowy, poprzez kompleksowe wyposażenie m.in. pokoje – meble, podłogi, ceramika, pościele, oświetlenie, dekoracje; powierzchnie wspólne – restauracje i kawiarnie (w tym np. zastawy stołowe, szkło, sztućce), recepcje, strefy SPA, strefy basenów, strefy rekreacji, sale konferencyjne; przestrzenie zewnętrzne – parkingi, ogródki, restauracje, oraz rozwiązania wspierające działalność operacyjna (w tym rozwiązania IT).

Polscy wystawcy The Hotel Show 2021

Spotkaj regionalnych i międzynarodowych dostawców, producentów, dystrybutorów, artystów i usługodawców na The Hotel Show. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą polskich wystawców The Hotel Show 2021...

Art Metal

Baranska Design Pakiet GOLD PL Catalog Exhibitors from Poland

BenchK / Benchmark

BiNi

Complet Furniture

Crystal World

Ewa-Bis

FDomes

FINISHPARKIET Fabryka Parkietu

Fitness Well

Green Designers International

JAKUSZ

LUVT / Medium

Ministry of Economic Development, Labour and Technology

MK Business Link

New media VR

OXYGEN STUDIO POWIETRZA – O2 GROUP

Pasion Meble

Polaszek Meble

POLISH CHAMBER OF COMMERCE

Pomorskie Poland

Proteh GlassDeep

Synapsa Med

UMMO

VIZ-ART AUTOMATION

WentLux Technika Wentylacyjna

opracowanie: Exspce.pl

wszystkie zdjęcia: materiały prasowe Agencja Rozwoju Pomorza (Broker Eksportowy)

 ______________________________

ZAPROSZENIE DLA POLSKICH WYSTAWCÓW THE HOTEL SHOW DUBAI 2021 DO PREZENTACJI MARKI I OFERTY FIRMY W PL CATALOG EXHIBITORS FROM POLAND. PAKIET GOLD!

Polskich wystawców The Hotel Show 2021 zapraszamy do zaprezentowania oferty produktowej Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Unikatowy serwis on-line PL Catalog Exhibitors from Poland prezentuje w jednym miejscu wszystkich polskich wystawców największych targów na świecie. >>> www.exhibitorsfrompoland.com

Obecność wystawcy w PL Catalog Exhibitors from Poland The Hotel Show 2021 to niepowtarzalna okazja promocji firmy na całym świecie. Katalog swoim zasięgiem obejmujemy wszystkie kraje świata docierając z informacjami do potencjalnych partnerów biznesowych, którzy nie mieli okazji spotkać polskich wystawców na konkretnych targach. I co bardzo ważne: listy polskich wystawców zostają na zawsze.

Zapraszamy polskich wystawców The Hotel Show 2021 do ekskluzywnego towarzystwa firm prezentowanych Pakietem GOLD w PL Catalog Exhibitors from Poland.

Pakiet GOLD przygotowany dla firmy Baranska Design, wystawcy The Hotel Show 2021 można obejrzeć tutaj >>>

______________________________

Przydatne linki:

+ Exhibitors from Poland The Hotel Show 2021       

+ Exhibitors from Poland INDEX Dubai 2021

+ The Hotel Show 2021

+ INDEX Dubai 2021

+ WORKSPACE 2021

+ The Leisure Show 2021

 

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.