Wizytówki

Reklama

wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA
25 czerwca 2021
wszystkie artykuły z działu >> ARCHITEKTURA

Idealny porządek w domowej spiżarni – to możliwe!

W natłoku codziennych obowiązków domowych, utrzymanie perfekcyjnego porządku staje się wyzwaniem. Odpowiedzią na potrzeby zorganizowania przestrzeni kuchennej jest system szafek Tandem firmy PEKA, który w komfortowy i bezpieczny sposób wprowadza harmonię w kuchni oraz ułatwia domownikom organizację przestrzeni.

Idealna szafka kuchenna nie istnieje… Czy na pewno? Każdy może wyobrazić sobie sytuację powrotu do domu z dużą ilością zakupów przeznaczonych na rodzinną imprezę, które trzeba szybko rozpakować i poukładać, bo kolejne obowiązki już czekają. Rozwiązaniem codziennych problemów związanych z utrzymaniem porządku w kuchni mogą być szafki, które są pakowne, funkcjonalne oraz wygodne w użytkowaniu. W idealnej szafce każdy przedmiot jest pod ręką i nigdy się nie gubi, a mebel cechuje elegancja i nowoczesność. Może się wydawać, że to niemożliwe, ale…

…z systemem szafek Tandem niemożliwe staje się możliwe! Szafki otwiera lekki ruch ręki, a wewnątrz kryje się pakowna i przejrzysta spiżarnia zdolna pomieścić ogromne zapasy. Możesz przechowywać tu produkty zarówno na wysuwanych półkach, jak i na drzwiach. Tandem umożliwia przechowywanie dosłownie wszystkich suchych produktów w jednym miejscu. Zapewnia doskonały wgląd w zawartość zapasów. Dzięki temu nie ma potrzeby przeszukiwania całej kuchni podczas tworzenia listy zakupów czy przygotowywania. Po prostu doskonale wiesz, gdzie jest to, czego potrzebujesz.

Peka_spizarnia-exspace

wszystkie zdjęcia materiały prasowe PEKA

Peka_spizarnia-exspace

Kolejnym atutem systemu jest dostępność wszystkich przechowywanych produktów. W momencie otwierania drzwi, tylne półki przybliżają się, co zapewnia niezwykłą łatwość sięgnięcia nawet w najgłębsze zakamarki tej wyjątkowej spiżarni. Bez wysiłku, bez nachylania się i bez przekładania innych produktów. System Tandem oferuje również dodatkowy sposób na usprawnienie organizacji przechowywania. Małe koszyki umożliwiają uporządkowanie Twoich produktów w sposób tematyczny. Jeśli masz zatem wiele rodzajów np. mąki, ryżu, makaronu, słodyczy lub przetworów – to rozwiązanie ułatwi Ci zarządzanie twoimi zapasami w kuchni.

Peka_spizarnia-exspace

Peka_spizarnia-exspace

Peka_spizarnia-exspace

Peka_spizarnia-exspace

Peka_spizarnia-exspace

Link do filmu na YouTube: Idealny porządek w domowej spiżarni - któż o tym nie marzy?

Zdjęcia materiały prasowe PEKA

Więcej na: https://peka.pl

Wizytówka VIP PEKA Baza Firm Exspace.pl

 marketing_wystawienniczy_exspace

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.