Reklama

wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY
18 kwietnia 2014
wszystkie artykuły z działu >> DORADZAMY

MULTIMEDIALNE SHOW WYRÓŻNI FIRMĘ I PRODUKT

Zawsze pojawia się pytanie – co zrobić tym razem?

 

Zorganizowanie ciekawej, nietypowej kampanii reklamowej nowego produktu, przygotowanie zapadającej w pamięć konferencji firmowej  – to tematy, z którymi zmaga się każdy marketingowiec. Zawsze jednak pojawia się pytanie – co zrobić tym razem?


Doskonałym pomysłem na stworzenie niezapomnianej kampanii reklamowej firmy, produktu są multimedia. Dają one szerokie możliwości wyróżnienia się, głębokiego oddziaływania na widza. Istnieje szereg rozwiązań multimedialnych do zastosowania w organizacji prezentacji produktowych, branżowych – mogą one być stosowane pojedynczo lub w kombinacji, co wzmacnia ich oddziaływanie.

Doskonałym rozwiązaniem są tu wielkoformatowe ekrany. Stanowić mogą niemal  scenografię konferencji, wpływają na wizerunek nowoczesności firmy, a przede wszystkim gwarantują  przejrzysty  oddziałujący na widza przekaz informacji  zawartych w filmach  prezentujących produkty i firmę.Rozwinięciem ekranów wielkoformatowych są ekrany dotykowe. Pozwalają one za pomocą dłoni kierować w płynny sposób prezentacją podobnie jak to robimy na tabletach z tym, że tu na ogromnym ekranie. Pozwalają one na dynamizm w prowadzeniu prezentacji, a przede wszystkim innowacyjność rozwiązania wpływa na wizerunek marki, produktu.

Wielkoformatowe ekrany połączyć można również  z systemem sterowania obrazem gestami – dają one interaktywność prezentacji, a przede wszystkim angażują w to widza.


Innowacyjnym rozwiązaniem są techniki mappingu 3  - pozwalają w innowacyjny, nietypowy sposób zaprezentować produkt, dają szerokie możliwości wywołania wielkiego wrażenia wśród widza.

 

Kolejnym rozwiązaniem  są filmy 3d – prezentowane podczas prezentacji gwarantują mocne emocje.

Wszystkie powyższe techniki mogą być wykorzystywane  podczas roadshow – prezentacje mogą odbywać się w dowolnym zazwyczaj zamkniętym miejscu – nawet w galeriach handlowych, salach teatralnych.

Tworzymy również wykorzystywane do projekcji wszelkie animacje, grafiki, filmy – zawsze działamy według indywidualnych sugestii Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z MOOV! 

MOOV Piotr Majewski

_________________________

MOOV Piotr Majewski,
 +48 607 99 00 88
mail: piotr.majewski@moov.pl

www.moov.pl  

wizytówki

Komentarze:

loading
Nikt jescze nie skomentował tego artykułu.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.