Reklama

wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA
18 października 2012
wszystkie artykuły z działu >> WYDARZENIA

Laureaci konkursu standOUT. CEDE 2012

7. edycja konkursu CEDE 2012 – na najciekawsze stoiska targów-była rekordowa pod względem zainteresowania, zaangażowania Wystawców i ilości oddanych głosów.

Łącznie oddano 9 426 głosów. Jest to absolutny rekord. Widać, ze głosowanie wzbudziło wiele emocji. Nie było łatwo wybrać najciekawsze stoiska targów. Myślę, że nie tylko my, designerzy z exspace.pl, jesteśmy pod wielkim wrażeniem Państwa zaangażowania i Państwa dbałości o wizerunek wystawienniczy.

Wystawa  CEDE  jest  największym wydarzeniem  rynku stomatologicznego w Polsce. W tym roku targi odbyły się w dniach 20-22 września br. Jak zawsze w Poznaniu. Jest to wyjątkowa impreza, również ze względu na wysoki poziom architektury stoisk. Na targach CEDE co roku możemy oglądać wiele stoisk, które mogą wyznaczać trendy, zarówno w designie, jak i w poziomie wykończenia elementów stoisk.

Może to dziwne, ale pierwszy raz znakomita większość Wystawców wiedziała, kto projektował stoisko. To jest niebywałe - ten szacunek dla designu, designerów i firm wykonujących zabudowę.

Konkurs   organizowany od kwietnia br. przez exspace.pl | BEYOND FAIR DESIGN – ma na celu promocje: Wystawców, którzy świadomie podchodzą do wystąpień targowych i konsekwentnie, z wielką dbałością budują wizerunek targowy na przestrzeni lat oraz promocje designerów i firm, które realizują zabudowę. Najciekawsze stoiska targów wybierane są przez nas. Wystawców, designerów, grafików, studentów, ludzi odwiedzających targi.

Dziękujemy za wielkie zaangażowanie portali branżowych w promocję naszej inicjatywy: infoDENT24.pl, dentysta.eu, dentysta.com.pl, dentalmentor.pl IA. Interactive, Szkoła Wyższa Sztuki i Projektowania w Łodzi.

W konkursie   CEDE 2012 oddano łącznie 9 426 głosów

The winner is ... stoisko firmy ZHERMAPOL!  Bardzo gratulujemy!


Stoisko firmy ZHERMAPOL zaprojektowane zostało przez Eurostand. Zabudowę zrealizowała firma OMD

Poniżej lista Laureatów CEDE 2012 -w kolejności zdobytych punktów.

 1. Miejsce ZHERMAPOL. Design by Eurostand | wyk. OMD
 2. Miejsce infoDEND24.pl  Design by infoDENT24.pl |wyk. F-BOX
 3. Miejsce Dental Depo Wasio Design by Ewa Garczarek | wyk. Smartdesign-fair
 4. Miejsce ORTO-FAN Design by Beata Tomkowiak | wyk. BWS
 5. Miejsce Ecolab Design by Michał Swałtek| wyk. Swałtek Design Studio
 6. Miejsce PROTO-FAN Design by Beata Tomkowiak | wyk. BWS
 7. Miejsce Marku Dental Design by Agnieszka Świat| wyk. Probudex
 8. Miejsce 3M Polska
 9. Miejsce KaVo Polska Design by Rafał Mądry i Maria Żychlewicz| wyk. M Kwadrat
 10. Miejsce Euro-Med.


  Stoiska w kolejności zdobytych punktów można oglądać w galerii załączonej do Artykułu.


Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Stoisk pięknych było wiele. Pierwsze miejsce może zająć tylko jedno. W przypadku targów CEDE 2012 zdaniem designerów z exspace.pl kandydatów do pierwszego miejsca było co najmniej kilku.

Gratulujemy wszystkim i dziękujemy za Wasze głosy i zaangażowanie. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję targów CEDE.


Na Podium - tu szukaj inspiracji.

 

redakcja exspace.pl

wizytówki

Komentarze:

loading
dzięki za opinie; poprawiamy, standOUT.Poleko2012 będzie już w nowej, czytelnej szacie graficznej, duże zdjęcia, wszystkie nominowane stoiska będa na zdjęciach pod głównym zdjęciem, czytelna punktacja - zobaczycie 24 listopada, kiedy ruszy 9.edycja konkursu - standOUT. Poleko 2012
skomentowany przez    exspace    15 listopad 2012, 19:17 obserwuj post
poprawcie ten konkurs, niech zdjęcia wszystkich stoisk zgłoszonych będą widoczne, teraz jest bida
skomentowany przez    andrzrej    27 październik 2012, 20:05 obserwuj post
Pytanie do znawców i głosujących, na co zwracacie szczególną uwagę oceniając realizacje. Gdzie tkwi to coś co przyciąga waszą uwagę, co powinno być w stoisku takiego niepowtarzalnego aby mogło uzyskać jak największą notę. Będę szczery, oglądałem bardzo uważnie realizacje i w pewnym momencie wszystko zaczęło mi się zlewać. Może kilka rad od profesjonalistów?, chętnie skorzystam. Pozdrwiam zespół exspace. Pomysł na konkursy fantastyczny.
skomentowany przez    Maciek    18 październik 2012, 18:48 obserwuj post
może nie wynika to z treści artykułu dosadnie, ale bardzo chcemy docenić zdyscyplinowanie i naprawdę wielkie zaangażowanie w wystąpienia targowe na przestrzeni lat firm z branż medycznych. Środowisko ludzi skupione i zaangażowane przy standOUT. CEDE 2012, zarówno wystawcy jaki portale, które nas wspierały medialnie pokazały nam, ze jest wielka grupa ludzi wrażliwych i doceniających design wystawienniczy. Mamy nadzieje, ze nie tylko przy okazji standOUT'ów będziemy ciekawym miejscem dla Was. Tworzymy nasz portal dla wymagającego użytkownika. Jeszcze raz dziękujemy za prawie 10 000 głosów i gratulujemy wszystkim firmom, których stoiska znalazły się w naszej galerii.
skomentowany przez    exspace,pl    18 październik 2012, 16:09 obserwuj post
gratulacje dla zwycięzców :)
skomentowany przez    adam    18 październik 2012, 15:43 obserwuj post
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.