whirpool
  Pandemia COVID-19 wywołana wirusem SARS-CoV2 - zagroziła ludziom w wymiarze zdrowotnym, psychicznym oraz ekonomicznym. A przecież biznes to ludzie. Firmy to przedsiębiorcy, eksperci, specjaliści, usługodawcy, usługobiorcy, pracownicy, klienci, konsumenci, ludzie. Jeśli pozwolimy, żeby podzielił nas lęk, niepewność, nieufność, kryzys uderzy...

Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Baza firm

z branży: FOTOGRAFIA
  Jeśli fotograf jest dobry, to słowa są zbędne – wszystko widać na zdjęciach. Jestem absolwentem fotografii na Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Specjalizuję się w fotografii architektury i wnętrz. Od kilkunastu lat współpracuję z architektami, projektantami wnętrz, deweloperami oraz cenionymi markami Regularnie publikuję w magazynach wnętrzarskich oraz na portalach branżowych i lifestylowych. Dążę do kadrów, które uchwycą wyjątkowość fotografowanych obiektów. Nieustannie fascynuje mnie naturalne światło, które najlepiej potrafi wydobyć piękno, faktury i barwy. Swoją pracę cenię przede wszystkim za możliwość kontaktu z twórczymi ludźmi. Każde spotkanie jest dla mnie źródłem inspiracji. Poza sesjami fotograficznymi, angażuję się w życie branży - biorę udział w wydarzeniach i konferencjach tematycznych, dzieląc się swoją pasją i spostrzeżeniami.
  Zajmuję się fotografią architektury i wnętrz. Współpracuję z architektami, projektantami wnętrz, deweloperami oraz cenionymi markami Zdjęcia realizacji, które sfotografowałem regularnie publikowane są w magazynach wnętrzarskich oraz na portalach branżowych i lifestylowych. Zapraszam do współpracy!
  W życiu ważne jest, aby robić to, co się kocha.Dlatego zajmuję się fotografią. Robienie zdjęć jest moją pasją od piętnastego roku życia. Edukacja w gimnazjum i liceum plastycznym we Wrocławiu pomogła mi poznać podstawy tej dziedziny, które później rozwijałam studiując na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Fotografuję dla siebie i dla innych. Zawodowo fotografią zajmuję się od 2008 roku. Realizując zlecenia komercyjne stawiam na jakość wykonania, profesjonalizm, rzetelność i indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadam doświadczenie w fotografowaniu ludzi, mody, wnętrz, produktów i architektury. Tworząc dla siebie, najbardziej interesuje mnie aspekt psychologiczny fotografii oraz obszar relacji międzyludzkich. Oprócz fotografowania uwielbiam muzykę, kocham rysować, podróżować i żeglować.
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.