<POWRÓT
branże
Wszystkie
AGENCJA PR
ARCHITEKTURA
BAZA NOCLEGOWA
BRANDING
CATERING HOSTESSY MEBLE
DESIGN
FOTOGRAFIA
MARKETING REKLAMA
MULTIMEDIA EVENTY SCENOGRAFIE
OBIEKTY TARGOWO-KONFERENCYJNE
ORGANIZATORZY TARGÓW
PRACOWNIA PROJEKTOWA
PRODUCENT
RETAIL
TARGI
USŁUGI
WYPOSAŻENIE WNĘTRZ
WYSTAWIENNICTWO
WZORNICTWO PRZEMYSŁOWE
na każdy temat
Baza firm
Opoczno to uznany i najstarszy polski producent płytek ceramicznych i gresowych. Początki firmy sięgają 1883 roku. Obecnie to lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Subtelne łączenie tradycji i technologii sprawia, że wszystkie produkty z polskiego Opoczna wyróżniają się wyjątkową estetyką i wysoką jakością. Cenione przez projektantów kolekcje są odzwierciedleniem światowych trendów w designie. Wysoka jakość wyrobów jest efektem zastosowania najnowszych technologii w procesie produkcji. Marka jako jedna z pierwszych wprowadziła płytki rektyfikowane. W tym roku oferta producenta została poszerzona m.in. o serię wielkoformatowych płyt gresowych w formacie 120x60 cm, które już zyskały uznanie wśród inwestorów i architektów.
Nagrody i wyróżnienia
2019 – Perła Ceramiki UE 2019, Wielka Perła Ceramiki UE 2019 z Diamentami
2019 – I miejsce w plebiscycie StandOUT. Warsaw Build 2019 na najlepsze stoisko (Opoczno & Cersanit)
2018 – Superbrands Polska Marka 2018
2018 – Perła Ceramiki UE 2018
2017 – Perła Ceramiki
2013 – nagrody Superbrands i Superbrands Created in Poland
1997 – Złota Statuetka Lidera Biznesu
1993 – godło „Teraz Polska”
Laminam to włoski producent spieków kwarcowych, który od kilku lat działa na polskim rynku. Filozofia tej światowej sławy marki opiera się na oryginalnym designie inspirowanym naturą, doskonałej funkcjonalności na miarę XXI wieku oraz proekologicznym podejściu.
Spieki kwarcowe powstają w oparciu o naturalne komponenty, przy zastosowaniu technologii zakładających niskie zużycie energii oraz brak emisji trujących substancji.
Te filary zaowocowały wieloma nagrodami, z których najważniejszą jest Red Dot Award z 2016 r.: wyróżnienie Red Dot: Best of the Best otrzymała płyta Laminam Star Maker zaprojektowana przez Maca Stopę.
Zapraszamy do Showroomu Laminam w Warszawie!
al. Jerozolimskie 13202-305 WARSZAWA (budynek - Eurocentrum - Delta)
Magazyny Laminam:
Magazyn Centralny ul. Styropianowa 2, 96-320 ADAMOWICE
Magazyn Chrzanów ul. Kroczymiech 38G, 32-500 CHRZANÓW
Magazyn Wrocław ul. Grabiszyńska 241; 53-234 WROCŁAW
Magazyn Poznań ul. Św. Michała 58, 61-118 POZNAŃ
MOA – wyróżnij się na targach
Unikatowe stoisko zaprojektowane przez firmę MOA Masters of Arts dla niemieckiej firmy OKA (producenta mebli biurowych) na Orgatec 2016 w Kolonii, zdobywa nagrodę RED DOT 2017 w kategorii Communication Design/ Fair Stands. To jest bezprecedensowe wydarzenie. Po raz pierwszy w prawie 60 letniej historii RED DOT polska firma otrzymuje nagrodę w kategorii Communication Design/ Fair Stands.
Jako firma projektowa działająca między innymi w branży wystawienniczej, tworzymy unikatowy i nietypowy system wyróżniający naszych klientów spośród konkurencji. W przestrzeni targowej na hali, gdzie każde stoisko konkuruje o uwagę zwiedzających najlepszym rozwiązaniem jest takie, które od razu wychwyci nasze stoisko z tłumu. Właśnie w kontekście tych założeń MOA stworzyła system MOA screen.
Zalety:
Dzięki systemowi MOA screen możemy budować wysokie i prestiżowe stoiska.
Możemy na nim bezspośrednio drukować , zawieszać rozmaite elementy w postaci plansz PCV z ladami, monitorów LCD, zawieszek czy półek.
możemy tworzyć rózne kształty zarówno konstrukcji podwieszanych i naziemnych.
można go stosować w połączeniu systemami targowymi typu Maxima, Octanorma jak i z zabudową z płyty.
system przeznaczony jest do wielokrotnego użytku a same profile można dowolnie konfigurować wybierając rozmaite powierzchnie wykończeniowe
Najlepsze efekty uzyskuje się w sytuacji budowania wysokich konstrukcji z podświetleniem. System nie jest kwalifikowany jako zabudowa tradycyjna i przez to można go stosować powyżej limitów maksymalnej zabudowy stoiska. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i wysokość hali.
Branże targową cechuje wysoki stopień produkcji odpadów. System MOA screen jest nastawiony proekologicznie do tego problemu a produkt PLASTIC screen w 90% pochodzi z recyklingu. Profile PCV wykorzystywane do PLASTIC screen pochodzą z przetworzonych odpadów po produkcji okien PCV a po ich wykorzystaniu na stoisku targowym mogą być ponownie przetworzone dla potrzeb nowych projektów.
Więcej na www.moa.pl