whirpool
  Pandemia COVID-19 wywołana wirusem SARS-CoV2 - zagroziła ludziom w wymiarze zdrowotnym, psychicznym oraz ekonomicznym. A przecież biznes to ludzie. Firmy to przedsiębiorcy, eksperci, specjaliści, usługodawcy, usługobiorcy, pracownicy, klienci, konsumenci, ludzie. Jeśli pozwolimy, żeby podzielił nas lęk, niepewność, nieufność, kryzys uderzy...

Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Baza firm

tag: Ceramika
  Opoczno to uznany i najstarszy polski producent płytek ceramicznych i gresowych. Początki firmy sięgają 1883 roku. Obecnie to lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Subtelne łączenie tradycji i technologii sprawia, że wszystkie produkty z polskiego Opoczna wyróżniają się wyjątkową estetyką i wysoką jakością. Cenione przez projektantów kolekcje są odzwierciedleniem światowych trendów w designie. Wysoka jakość wyrobów jest efektem zastosowania najnowszych technologii w procesie produkcji. Marka jako jedna z pierwszych wprowadziła płytki rektyfikowane. W tym roku oferta producenta została poszerzona m.in. o serię wielkoformatowych płyt gresowych w formacie 120x60 cm, które już zyskały uznanie wśród inwestorów i architektów. Nagrody i wyróżnienia 2019 – Perła Ceramiki UE 2019, Wielka Perła Ceramiki UE 2019 z Diamentami 2019 – I miejsce w plebiscycie StandOUT. Warsaw Build 2019 na najlepsze stoisko (Opoczno & Cersanit) 2018 – Superbrands Polska Marka 2018 2018 – Perła Ceramiki UE 2018 2017 – Perła Ceramiki 2013 – nagrody Superbrands i Superbrands Created in Poland 1997 – Złota Statuetka Lidera Biznesu 1993 – godło „Teraz Polska”  
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.