Reklama

<POWRÓT

Prywatna Pracownia Projektowa arch. Krzysztof Małecki

Prywatna Pracownia Projektowa arch. Krzysztof Małecki

Adres: MAŁOPOLSKA 5/45/4, 70-513 SZCZECIN, Polska
Telefon: +48 601 856 094
Adres e-mail: biuro@dziekan.pl

Info


Prywatna Pracownia Projektowa to autorskie biuro projektowe założone w roku 1996 przez architekta Krzysztofa Małeckiego. Staramy się operować w różnej skali, stąd z jednej strony planowanie w skali urbanistycznej jak budynki mieszkalne i użyteczności publicznej, z drugiej domy jednorodzinne i wnętrza. Wśród naszych realizacji wymienić można:

- Budynek z funkcją zakwaterowania turystycznego wraz z lokalem mieszkalnym, zlokalizowany w Pobierowie

- „NATOLIN” - zespół budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami w parterze oraz garażami podziemnymi

- Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażami w piwnicy zlokalizowany w Kołobrzegu.

- Budynek mieszkalny wielorodzinny cztero i pięcio - kondygnacyjny z usługami w parterze i garażami wbudowanymi zlokalizowany w Warszawie - Ursus.

- Wioska dziecięca SOS zlokalizowana w Karlinie.

- Modernizacja Młodzieżowego Domu Kultury wraz z zagospodarowaniem terenu w Otwocku - Nominacja do tytułu Modernizacja roku 2006

- Projekt architektoniczno – adaptacyjny oraz aranżacja wnętrza pomieszczeń piwnicznych adaptowanych na Galerię – Klub Teatru KANA w Szczecinie.

Pracownia specjalizuje się głównie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej o charakterze mieszkaniowym, biurowym, handlowym, usługowym oraz mieszkań jedno i wielorodzinnych.

Ponadto swoim zakresem obejmuje pełnienie czynności nadzoru autorskiego przy realizacji każdego z obiektów, a także pełnienie obowiązków inwestora zastępczego, nadzoru inwestorskiego i inspektorskiego.

Najsilniejszym atutem biura jest liczba zrealizowanych, skomplikowanych technicznie i technologicznie obiektów o łącznej zaprojektowanej powierzchni użytkowej ok.50.000 m2.

Działamy na rynku lokalnym, to znaczy Szczecin i okolice równolegle realizując inwestycje na terenie całej Polski. 


Zapraszam do współpracy!

arch. Krzysztof Małecki


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.