Witamina D

Witamina D

Adres: Gdańsk, Polska
Telefon: +48 508 223 951

Info

WITAMINA D to pracownia projektowa i autorska marka tworzona przez parę projektantów: Małgorzatę Knobloch i Igora Wiktorowicza.

 

1. Pracownia projektowa: zajmujemy się szeroko rozumianym projektowaniem. Podejmujemy się zadań konkursowych, realizujemy projekty na specjalne zamówienia. Lubimy sprawdzać się na różnych polach projketowych. Nasze osiągnięcia: wyróżnienie w konkursie na stojak rowerowy „ Rowerem do kultury. Gdańsk 2016” ; pierwsze miejsce w konkursie na zestawy mebli miejskich dla Gdańska; wyróżnienie w konkursie na grzejnik inspirowany tematyką SLOW -  Terma Design 2014.

 

Zapraszamy do kontaktu producentów, chętnie podejmiemy współpracę w celu stworzenia wzorów przemysłowych dla Państwa firmy.

 

2. Autorska marka: określeniem, które dobrze odzwierciedla ideę marki jest slow design – lokalny materiał, lokalni wykonawcy, skromna skala produkcji rzemieślniczej. Naszą ambicją jest tworzyć produkty nieco w opozycji do konsumpcyjnego, szybkiego trybu życia, produkty trwałe, proste i piękne. 
Głównym materiałem jaki stosujemy jest lite drewno dębowe. Staramy się traktować ten surowiec z szacunkiem, eksponować jego wyjątkowe cechy: piękne usłojenie, ciepły kolor, szlachetny charakter.

 

Zapraszamy do współpracy projektantów wnętrz i architektów, chętnie nawiążemy kontakt ze sklepami z designem.

Nagrody i wyróżnienia

2014Wyróżnienie
Projekt grzejnika CHRUST
Konkurs Terma Design - SLOW 2014
2013Pierwsze miejsce
Miasto Gdańsk
Konkurs na zestawy mebli miejskich dla Gdańska 2013

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.