Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Norla Design

Norla Design

Adres: Polska
Telefon: +48 882 449 993
Adres e-mail: norla@norla.pl

Info

Lubimy to co robimy i robimy to z pasją.

Projektujemy i wykonujemy ciekawe detale wyposażenia wnętrz. Staramy się łączyć prostą, harmonijną formę̨ z funkcjonalnością̨. Dbamy o to, żeby nasze produkty były perfekcyjnie zaprojektowane i wykonane. Nie przesadzamy z detalami. Abażury z naszej klasycznej linii opraw świetlnych powstały na bazie powtarzalnych płaskich figur, tworzących po złożeniu zjawiskowe geometryczne formy. Stanowią one delikatny akcent we wnętrzu. Nie przytłaczają go, nie dominują. Są jego doskonałym dopełnieniem. Zastosowany materiał powoduje, że dają one rozproszone, miękkie i ciepłe białe światło. 

W fazie projektowej mamy nowe, zupełnie inne produkty, które w przyszłym roku powinny trafić do naszej podstawowej oferty.


W produkcji używamy procesów minimalizujących nasz wpływ na środowisko naturalne. Używamy naturalnych oraz poddających się recyclingowi surowców. Produkujemy lokalnie.

Nasze produkty były wystawiane m.in. na Wawa Design Festiwal oraz Interiors & Design Warsaw.

 


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.