Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Fabryka Mebli BALMA

Dane Teleadresowe
  • Fabryka Mebli BALMA S.A.
    ul. Poznańska 167
    62-080 Tarnowo Podgórne

    tel. +48 61 89-66-400
    fax +48 61 89-66-401

Fabryka Mebli BALMA

Adres: Poznańska167, 62-080 Tarnowow Podgórne, Polska
Telefon: +48 61 89-66-400
Strona WWW: www.balma.com.pl
Adres e-mail: marketing@balma.com.pl

Info


Fabryka Mebli BALMA S.A. to renomowany producent mebli biurowych
z długoletnią tradycją, zdobywca licznych nagród, wyróżnień i certyfikatów jakości. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku meblarskim, a produkowane meble prezentują światowy poziom. Bezkonkurencyjna oferta obejmuje meble biurowe wyróżniające się wysokimi parametrami jakościowymi oraz użytkowymi. Oferujemy spójne stylistycznie kolekcje, pozwalające w nieograniczony sposób konstruować stanowisko pracy, dopasowane do potrzeb użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo wyrafinowane w formie meble gabinetowe, szafy i regały do przechowywania dokumentów, meble pracownicze, funkcjonalne lady recepcyjne, a także dostępne w szerokiej gamie kształtów i wymiarów stoły konferencyjne oraz system ścianek działowych służących do wydzielania stanowisk pracy oraz stref w przestrzeni biurowej, komplementarnych z oferowanymi meblami pracowniczymi.

BALMA S.A. oferuje meble do biura, gabinetu, sekretariatu i recepcji, proponując meble systemowe jako nowoczesne rozwiązanie umożliwiające indywidualną aranżację wnętrza.

Na uwagę zasługuje wysoki poziom wzornictwa i atrakcyjna forma mebli, odzwierciedlająca aktualnie obowiązujące trendy w meblarstwie. Współpraca z uzdolnionymi młodymi projektantami pozwala sprostać rosnącym wymaganiom rynku, zarówno jeśli chodzi o ergonomię, jak i design. Dopracowując każdy szczegół, dbamy by meble były wygodne i bezpieczne w użytkowaniu.

Na wysoką jakość ostatecznego wyrobu wpływa nasze wieloletnie doświadczenie, współpraca z renomowanymi i sprawdzonymi dostawcami materiałów oraz zastosowanie najnowocześniejszych technologii produkcji.

Nagrody i wyróżnienia

DOBRY DESIGN 2013 dla systemu stołów i stolików H2
RED DOT DESIGN AWARD 2013 dla systemu stołów i stolików H2
TOP DESIGN AWARD 2013 dla systemu stołów i stolików H2
podwójne złote godło QI 2012 za produkty:
OSTIN – Meble Gabinetowe oraz FURONTO – Lada recepcyjna
PRODUKT ROKU 2010 dla systemu mebli SIMPLIC
DOBRY WZÓR 2005 dla systemu mebli MIXT
Wielki Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich
Godło PRODECO 2005 dla Kolekcji XEON
nagroda w konkursie magazynu "Meble Plus" Produkt 2004

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.