Reklama

Beata Siewicz Fotografia

Beata Siewicz Fotografia

Adres: Polska

Info

TAKING PHOTOS I ♥ U

Aktualnie mieszkając w Berlinie - pracując na planach kręconych tu filmów jako statystka - fotografuję!

Jestem absolwentką Polsko – Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Ukończyłam wydział Sztuka Nowych Mediów z ocena dobrą. Tematem mojej pracy licencjackiej wieńczącej studia była multimedialna prezentacja Żyrardowa. Dodatkowo w trakcie studiów w PJWSTK, rozszerzałam swoje zainteresowania o fotografię, którą studiowałam równolegle w Warszawskiej Szkole Filmowej.

Obrany kierunek studiów, praca licencjacka, studia uzupełniające z fotografii świadczą o kierunku moich zainteresowań.

Moim celem jest stała praca, zgodna z kierunkiem studiów, która pozwoliłaby mi się rozwijać i wykorzystywać zdobytą wiedzę. Jestem osobą towarzyską, otwartą na nowe wyzwania, potrafię pracować w zespole. Łatwo nawiązuję kontakty.

Moim atutem jest to, że aktualnie jako osoba bez zobowiązań osobistych, mogę poświęcać pracy znacznie więcej czasu.

Mam doświadczenie w pracy w studiach telewizyjnych, fotograficznych i na planach filmowych. W Warszawie odbyłam praktyki w studiu telewizji POLSAT, a także w studiu fotograficznym pana Marka Straszewskiego. Obecnie, o czym wspomniałam wcześniej, pracuję na planach zdjęciowych kręconych w Berlinie produkcji filmowych, jako statystka.

Interesuje mnie praca związana z reklamą i filmem. Dobrze czuję się w studiach zdjęciowych i w obsłudze planu. Może mogę zaproponować swoje umiejętności w realizacji fotosów z planów zdjęciowych. Mam doświadczenie zdobyte w Berlinie z pracy na planie ze statystami, mogę zaproponować również koordynowanie pracy ze statystami. Znam potrzeby zarówno jednej jak i drugiej strony i sądzę, że potrafiłabym rozwiązywać problemy, które powstają w trakcie realizacji produkcji.

Pragnę również zwrócić Państwa uwagę na moje prace zamieszczone na stronie

http://www.beatasiewicz.iportfolio.pl

http://www.teatrywarszawa.com/portfolio/beata-siewicz

http://www.loftydegirarda-prezentacja.pl

A wśród moich prac: portret Madsa Mikkelsena wykonany przeze mnie :-)  w Berlinie podczas kręcenia przez aktora zdjęć do filmu „Move on”.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.