Reklama

<POWRÓT

Poznańska Grupa Eventowa

Poznańska Grupa Eventowa

Adres: Osiedle Leśne16/76 , 62-028 Koziegłowy / Poznań, Polska
Telefon: 728 568 033
Strona WWW: www.pge.org.pl
Inne: twitter.com/KsawerySrokaPGE
Adres e-mail: pge@pge.org.pl

Info

TWÓJ EVENT – NASZA PRACA

Czy interesuje Państwa temat organizacji imprezy firmowej dla pracowników Państwa firmy albo dla kontrahentów? Czy interesują Państwa rozwiązania dla konkretnych projektów eventowych albo dopiero konkretyzują Państwo wizję swojego eventu i szukają Państwo doradztwa? A może wiecie Państwo dokładnie jak powinien wyglądać Wasz event i szukacie tylko agencji, która solidnie i w rozsądnym budżecie zrealizuje Wasz scenariusz?

Chętnie podejmiemy się każdego z powyższych wyzwań. Funkcjonujemy na rynku eventowym od 2006 roku naszą pasją i pracą jest realizacja wydarzeń firmowych (pikników, wyjazdów firmowych, eventów okolicznościowych).

W GRUPIE SIŁA

Nad imprezą, którą Państwo planujecie, zasiądzie zespół złożony z różnych osobowości. Są wśród nas osoby bardzo kreatywne (zadbają o to, żeby event był nowatorski, ciekawy i zaskakujący), pełni pasji animatorzy i wykwalifikowani instruktorzy (ci zajmą się odpowiednim poziomem zabawy przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa), a także planiści i analitycy (ci zapewnią, że pełna energii impreza będzie odbywać się w ramach założonego planu) oraz event managerowie (oni czuwać będą, żeby wszystko szło zgodnie z planem).

Jak widzicie Państwo sami, Wasza impreza jest dla nas bardzo ważna. Dołożymy wszelkich starań, żeby radosna i spontaniczna zabawa była jednocześnie i ciekawa i bezpieczna oraz żeby realizacja szła zgodnie z założeniami.

... ale o tym wiemy tylko Państwo i my – dla uczestników wszystko ma wyglądać spontanicznie.

CIEKAWOSTKI

 • przy większych realizacjach (np. duże pikniki) pracować może w zespole nawet 100 osób
 • przy najmniejszych realizacjach (np. programy dla menedżerów) pracować może więcej osób obsługi niż uczestników
 • nasz zespół jest bardzo różnorodny: jest wśród nas zapalony taternik, instruktorka tańca, wokalista, ratownik medyczny, księgowy, a nawet przyszły pastor – zapewniamy naprawdę pełną obsługę

  Po szczegółowe informacje zapraszamy na www.pge.org.pl – chętnie odpowiemy na każde pytania

  Zapraszamy na nasze strony internetowe:
  www.pge.org.pl - strona firmowa Poznańskiej Grupy Eventowej
  www.imprezy-targowe.pl - serwis dla Klientów targowych
  www.integracja.info.pl - portal o eventach


inne z tej kategorii:

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.