Reklama

<POWRÓT

MOA / PUBLIC SPACES DESIGN

Dane Teleadresowe
  • MOA / PUBLIC SPACES DESIGN

    Osiedle Kosmonautów 14/158 61-631 Poznań
    POLAND

MOA / PUBLIC SPACES DESIGN

Adres: Osiedle Kosmonautów14/158, 61-631 Poznań, Polska
Telefon: +48 501 027 234
Strona WWW: www.moa.pl
Adres e-mail: m.maciuba@moa.pl

Info


MOA screen – wyróżnij się na targach 

  Jako firma projektowa działająca między innymi w branży wystawienniczej, chcieliśmy stworzyć unikatowy i nietypowy system wyróżniający naszych klientów spośród konkurencji. W przestrzeni targowej na hali, gdzie każde stoisko konkuruje o uwagę zwiedzających najlepszym rozwiązaniem jest takie, które od razu wychwyci nasze stoisko z tłumu.  Właśnie w kontekście tych założeń stworzyliśmy opatentowany przez  MOA system MOA screen.

System MOA screen to innowacyjne rozwiązanie w postaci wielko powierzchniowych matryc zbudowane w technologii ogniwa linowego. Ogniowo linowe stworzone jest przez parę lin, które oplatając pierścień spięte są poniżej tuleją zaciskową. W te ogniwa wsuwane są rozmaite profile począwszy od profili LED tak jak w przypadku fasady medialnej, poprzez profile stalowe, aluminiowe czy z tworzywa sztuczne, tworząc za każdym razem estetyczną transparentną powierzchnię.

Zalety:

  • Dzięki systemowi MOA screen możemy budować wysokie i prestiżowe stoiska.
  • Możemy na nim bezspośrednio drukować ,  zawieszać rozmaite elementy w postaci plansz PCV z ladami, monitorów LCD, zawieszek czy półek.
  • możemy tworzyć rózne kształty zarówno konstrukcji podwieszanych i naziemnych.
  • można go stosować w połączeniu  systemami targowymi typu Maxima, Octanorma  jak i z zabudową z płyty.
  • system przeznaczony jest do wielokrotnego użytku a same profile można dowolnie konfigurować  wybierając rozmaite powierzchnie wykończeniowe

Najlepsze efekty uzyskuje się w sytuacji budowania wysokich konstrukcji z podświetleniem. System nie jest kwalifikowany jako zabudowa tradycyjna i przez to można go stosować powyżej limitów maksymalnej zabudowy stoiska. Jedynym ograniczeniem jest nasza wyobraźnia i wysokość hali.

Branże targową cechuje wysoki stopień produkcji odpadów. System MOA screen jest nastawiony proekologicznie do tego problemu a produkt PLASTIC screen w 90% pochodzi z recyklingu. Profile PCV wykorzystywane do PLASTIC screen pochodzą z przetworzonych odpadów po produkcji okien PCV a po ich wykorzystaniu na stoisku targowym mogą być ponownie przetworzone dla potrzeb nowych projektów.

Więcej na www.share.moa.pl/moascreen/expo.pdf


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.