Berkano Expo

Dane Teleadresowe
  • Berkano Expo Sp. z o.o.
    ul. Krakowska 40a
    32- 020 Wieliczka

Berkano Expo

Adres: Krakowska40a, 32- 020 Wieliczka, Polska
Telefon: +48 12 395 15 55
Strona WWW: www.berkano.pl
Adres e-mail: biuro@berkano.com.pl

Info

Firma BERKANO Expo specjalizuje się w projektowaniu i produkcji materiałów wspierających sprzedaż (POSM), stoisk targowych i galeryjnych oraz wysp i zabudów każdorazowo na indywidualne założenia i potrzeby.

Zakres wykonywanych przez nas projektów jest szeroki - od detali wspomagających takich jak shelfblockery, stopery i tray’e, poprzez standy, ekspozytory, stojaki, dyspensery, szafy kosmetyczne, regały przez różnego typu zabudowy przestrzeni po wyspy promocyjno- handlowe, stoiska targowe i galeryjne. Specyfiką naszej firmy jest projektowanie produkcja zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klienta przy wykorzystaniu wszystkich, dostępnych materiałów i technologii, a także organizacja aktywności, które towarzyszą wszelkim akcjom promocyjnym. Cechuje nas wysoka jakość produktów, indywidualne i oryginalne projekty a przede wszystkim profesjonalna, doświadczona i elastyczna obsługa. Ogromne doświadczenie zdobywane w ciągu 10 lat działalności w branży wraz z setkami przeprowadzonych realizacji stawiają nas w czołówce przedsiębiorstw wykonujących materiały POS w Polsce.

Nagrody i wyróżnienia

2006BRITISH AMERICAN TOBACCO
LET'S STAND OUT 2006
2012DESIGN OF THE YEAR AND GRAND PRIX
POS STARS 2012
2013DESIGN OF THE YEAR AND GRAND PRIX
POS STARS 2013
2015DESIGN OF THE YEAR AND COSMETICS
POS STARS 2015

inne z tej kategorii:

Reklamy

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.