Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

HABE Kinga Kosińska

Dane Teleadresowe
  • HABE Kinga Kosińska
    Michałów Grabina
    ul. Kwiatowa 34
    05- 126 Nieporęt

HABE Kinga Kosińska

Adres: Michałów Grabina, ul Kwiatowa34, 05-126 Nieporęt, Polska
Telefon: +48 602 625 995
Strona WWW: www.habe-meble.pl

Info

 

Firma Habe istnieje na rynku od kilkunastu lat, jest producentem oferującym ekskluzywne meble sklepowe i elementy przestrzeni publicznych i wystawienniczych.

Nasze produkty łączą w sobie oryginalność, prostotę i elegancję oraz nietuzinkowe rozwiązania techniczne.

Gotowi jesteśmy sprostać nawet najbardziej awangardowym pomysłom współczesnych projektantów i architektów wnętrz.

Nasze możliwości:

Realizujemy gotowe  projekty. Mamy zaplecze techniczne do realizacji gotowych projektów,  opracowujemy rysunki wykonawcze na podstawie wizualizacji, dostosowujemy realizację projektu do możliwości klienta.

Współpracujemy z projektantami. Pomagamy w doborze rozwiązań technicznych i materiałowych do zamierzonych efektów wizualnych i finansowych projektu oraz łączymy różne dziedziny realizacji.

Doradzamy przy tworzeniu projektów. Dzięki stałej współpracy z naszymi dostawcami, mamy dostęp do ogromnej bazy najnowszych materiałów i dodatków w formie próbek, które pozwalają nam na przedstawianie projektantom i klientom rzeczywistych rozwiązań, łatwych do skonfrontowania z wirtualną rzeczywistością. Przedstawiamy również, na etapie oferty, próbki wykończenia materiałów, łączeń i rozwiązań technicznych.

Wykonujemy prace kompleksowo. Powierzony nam projekt jest przez nas realizowany kompleksowo od stolarni i ślusarni zaczynając na pracach tapicerskich, kamieniarskich i szklanych kończąc.

Montaż. Realizacje projektu zamykamy montażem w obrębie całego kraju.

Stolarnia

Zespół techników – rzemieślników oraz nowocześnie wyposażona stolarnia pozwala nam nie tylko fachowo wykonywać zlecenia, ale często eksperymentować z materiałami i rozwiązaniami przy tworzeniu np. prototypów.Pracujemy niestandardowo podchodząc do wielu zagadnień w nietuzinkowy sposób. Wprowadziliśmy ostatnio gięcie sklejki i łączenie miedzi z MDF. Pracujemy z materiałem drewnianym i drewnopodobnym: MDF, sklejka, OSB, laminaty, płyty wiórowe oraz z tworzywami sztucznymi typu plexiglas i spienione PCV.

Ślusarnia

Metal jest naszym drugim ulubionym materiałem. Staramy się do niego podchodzić zarówno tradycyjnymi metodami jak i używając nowoczesnych rozwiązań.
Pracujemy ze stalą nierdzewną, stalą czarną, blachą kortenowską, ostatnio z miedzią. Gniemy rurki stalowe. Stosujemy lakierowanie proszkowe i mokre. Przez lata wypracowaliśmy sobie podwykonawców, którzy rozszerzają nasze możliwości.

Firma HABE Kinga Kosińska jest właścicielem marki FAM FARA.

Wybrani Klienci

Wrangler Lee
Idea Bank
Instystut Wzornictwa Przemysłowego
Opener Festival

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.