HABE Kinga Kosińska

Dane Teleadresowe
  • HABE Kinga Kosińska
    Michałów Grabina
    ul. Kwiatowa 34,
    05- 126 Nieporęt

HABE Kinga Kosińska

Adres: Michałów Grabina, ul Kwiatowa34, 05-126 Nieporęt, Polska
Telefon: +48 603 060 263
Strona WWW: www.habe-meble.pl
Adres e-mail: kinga.kosinska@habe.pl

Info

Firma HABE istnieje na rynku od kilkunastu lat, jest producentem oferującym ekskluzywne meble sklepowe i elementy przestrzeni wystawienniczych.

Nasze produkty HABE łączą w sobie oryginalność, prostotę i elegancję oraz nietuzinkowe rozwiązania techniczne. Gotowi jesteśmy sprostać nawet najbardziej awangardowym pomysłom współczesnych projektantów i architektów wnętrz.

Sprawdź nas i nasze możliwości.

---------------------

Stolarnia
Zespół techników – rzemieślników oraz nowocześnie wyposażona stolarnia pozwala nam nie tylko fachowo wykonywać zlecenia, ale często eksperymentować z materiałami i rozwiązaniami przy tworzeniu np. prototypów.
Pracujemy niestandardowo podchodząc do wielu zagadnień w nietuzinkowy sposób. Wprowadziliśmy ostatnio gięcie sklejki i łączenie miedzi z MDF. Pracujemy z materiałem drewnianym i drewnopodobnym: MDF, sklejka, OSB, laminaty, płyty wiórowe oraz z tworzywami sztucznymi typu plexiglas i spienione PCV.

Ślusarnia
Metal jest naszym drugim ulubionym materiałem. Staramy się do niego podchodzić zarówno tradycyjnymi metodami jak i używając nowoczesnych rozwiązań. Pracujemy ze stalą nierdzewną, stalą czarną, blachą kortenowską, ostatnio z miedzią. Gniemy rurki stalowe. Stosujemy lakierowanie proszkowe i mokre. Przez lata wypracowaliśmy sobie podwykonawców, którzy rozszerzają nasze możliwości.

---------------------

Firma HABE Kinga Kosińska jest właścicielem marki FAM FARA.

Wybrani Klienci

Wrangler Lee
Idea Bank
Instystut Wzornictwa Przemysłowego
Opener Festival

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.