Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Targi Kielce S.A.

Dane Teleadresowe
  • TARGI KIELCE S.A.
    ul. Zakładowa 1
    25-672 Kielce

Targi Kielce S.A.

Adres: Zakładowa1, 25-672 Kielce, Polska
Telefon: +48 41 365 12 22
Adres e-mail: biuro@targikielce.pl

Info

 

Targi Kielce, jeden z dwóch liderów targowych w Polsce, to 90 000 m2 powierzchni wystawienniczej, a w tym 36 000 m2 w 7 pawilonach wystawienniczych z nowoczesną infrastrukturą. To trzeci ośrodek wystawienniczy w Europie Środkowo-Wschodniej, Targi Kielce to rocznie ponad 210 000 zwiedzających i gości z 56 krajów, blisko 6 500 wystawców oraz 185 000 m2 wynajętej powierzchni wystawienniczej.

Targi Kielce organizują imprezy o znaczeniu międzynarodowym. Wśród nich są m.in. Salon Przemysłu Obronnego MSPOTargi Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA-POLSKATargi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych PLASTPOL. Targi Kielce są także organizatorem jednego z dwóch najchętniej odwiedzanych wydarzeń targowych w Polsce. Co roku Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej AGROTECH goszczą bowiem ponad 70 tysięcy zwiedzających. Tutaj również odbywają się niszowe wystawy o wyjątkowym charakterze np. Międzynarodowa Wystawa Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO i Międzynarodowe Targi Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO.

Terminarz targów jesień 2020!


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.