Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Expo-Łódź

Dane Teleadresowe
  • Expo-Łódź Sp. z o.o.
    al. Politechniki 4
    93-590 Łódź, Polska

Expo-Łódź

Adres: al. Politechniki4, 93-590 Łódź, Polska
Telefon: +48 42 636 29 83
Adres e-mail: info@expo-lodz.pl

Info

 

Wielofunkcyjność to drugie imię Expo-Łódź, które organizatorom spotkań oferuje 13 117 mkw. powierzchni eventowo-wystawienniczej. Halę o powierzchni 5700 mkw. zarezerwować można na kongresy z udziałem 4500 uczestników w układzie teatralnym. Dostępna przestrzeń jest wysoka - 10 m, pozbawiona wewnętrznych elementów konstrukcyjnych. Można ją podzielić na 4 mniejsze strefy, na kongresy dla 1100 osób każda. W obiekcie znajdują się również 4 sale konferencyjne, które połączone pomieszczą 500 gości sympozjum, oraz przestronna aula (400 mkw.).

Ten popularny i lubiany obiekt w Łodzi oferuje najwyższej jakości przestrzeń eventową do indywidualnej aranżacji. W naszym kalendarzu znajdują się najważniejsze wydarzenia branżowe, spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje, seminaria, ale także jedyne w swoim rodzaju imprezy rozrywkowe, modowe, taneczne, koncerty, festiwale czy performance.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.