Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Meliński Minuth

Dane Teleadresowe
  • Meliński Minuth Sp. z o.o. Obornicka 253 a,b
    60-693 Poznań
    Polska

Meliński Minuth

Adres: Obornicka253 a,b , 60-693 Poznań, Polska
Telefon: +48 61 842 92 83

Info

 

Firma Meliński Minuth od prawie 30 lat oferuje Klientom szeroko rozumiane usługi projektowe i eventowe. Zajmujemy się również wykonawstwem, co możliwe jest dzięki posiadaniu własnej produkcji.

Znakiem rozpoznawczym Meliński Minuth są stoiska targowe, które wielokrotnie nagrodzone zostały w konkursach branżowych takich jak Stoisko Roku czy Ekspozycja Roku. Nasz zespół projektowy tworzą absolwenci uczelni artystycznych i technicznych. Ich pasją są targi, a największą ambicją projektowanie stoisk w taki sposób, aby na żywo wyglądały jeszcze ciekawiej, niż na ekranie komputera.

Mimo wielu lat w branży wciąż nie tracimy pasji i odkrywamy na nowo to, co wydawało się już nie mieć przed nami tajemnic. Chcąc odpowiedzieć na zmieniające się potrzeby naszych Klientów oraz coraz szerzej zakrojone działania marketingowe firm, nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań i świeżych pomysłów.

Mamy świadomość, że dziś stoisko targowe jest dla naszych Klientów częścią szerszej strategii marketingowej i jednym z wielu narzędzi sprzedaży.

Oferujemy więc także profesjonalne usługi w zakresie tworzenia showroomów, stoisk POS, indywidualnych mebli czy kompleksowej obsługi eventów.

Dodatkowo zakres naszych usług jest poszerzony o techniczne aspekt, takie jak montaż, transport czy posprzedażowa opieka serwisowa.

Niezwykle ważną kwestią jest to, że na każdym etapie nasi Klienci otoczeni są opieką Project Managera, który scala cały zespół pracujący nad projektem. Gwarantuje to pomyślność realizacji oraz poczucie bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze działania prowadzimy zgodnie z ideą Zrównoważonego Zarządzania, co potwierdza posiadany przez nas certyfikat ISO 20121.

Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej www.melinski-minuth.com.pl. Zachęcam również do zapoznania się z naszymi najnowszymi realizacjami na firmowym profilu Facebook i Instagram.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.