Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Drukarnia CMYK

Dane Teleadresowe
 • Siedziba:
  Kunowo 69B
  73-110 Stargard, k. Szczecina

  Oddział:
  Kłodzka 44c
  58-340 Głuszyca Górna, k. Wrocławia
  tel. +48 609 392 88

Drukarnia CMYK

Adres: Kunowo 69B, 73-110 Stargard, k. Szczecina, Polska
Telefon: +48 609 392 880
Strona WWW: www.drukarniacmyk.pl
Adres e-mail: biuro@drukarniacmyk.pl

Info

 

Jesteśmy drukarnią i agencją reklamową typu full serwis. Na rynku od wielu lat. Za nami już tysiące zrealizowanych zleceń dla małych, średnich i tych największych firm. Nasz zespół to młodzi, zdolni i pracowici ludzie z nieszablonowym podejściem do swojej pracy. Naszym celem jest zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi związanej z promocją firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu materiałów reklamowych, takich jak: logo, lifting logo, opakowania, katalogi, broszury, ulotki itp. Współpracujemy z firmami, które cenią profesjonalizm i najlepszy design.

Posiadamy Wieloletnie Doświadczenie w Druku Etykiet

Nasza drukarnia specjalizuje się również w produkcji oraz druku etykiet samoprzylepnych na rolce oraz arkuszach. Nowoczesny park maszynowy pozwala nam na spełnianie nawet największych wymagań klientów. Świadczymy usługi skierowane są do firm z różnych branż, np. chemicznej, farmaceutycznej, spożywczej czy logistycznej.

Dzięki najnowocześniejszym technologiom możemy drukować i wycinać dowolny kształt bez ponoszenia kosztów wykrojników oraz jako jedna z niewielu firm możemy drukować białym kolorem.

Zapraszamy na stronę etykietyreklamowe.pl 

 


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.