Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Pracownia Kreativa

Dane Teleadresowe
  • Pracownia Kreativa
    ul. Modlińska 6 budynek 25
    03-216 Warszawa
    Polska

Pracownia Kreativa

Adres: Modlińska6 budynek 25, 03-216 Warszawa, Polska
Telefon: +48 534 041 763

Info

 

Firma Pracownia Kreativa od lat realizuje projekty z sukcesami zarówno dla największych globalnych marek jak i indywidualnych przedsiębiorców.

Obsługujemy absolutnie wszystkie projekty targowe: budżetowe stoiska systemowe, zabudowy indywidualne, piętrowe, stoiska zewnętrzne aż po zabudowę całych pawilonów targowych.

W swoim portfolio mamy projekty dla największych marek różnych branż m.in: NBP, Orlen, PZPN, PAIH, AJ Produkty, Toyota, Honda, Paprocki & Brzozowski, Procter & Gamble Company, HBO, 3M, PSA, Lufthansa i wiele innych.

Przygotowujemy koncepcje zabudowy w przestrzeni miejskiej lub w szczególnych lokalizacjach Projektujemy i budujemy przestrzenie eventowe dedykowane marce Tworzymy unikalne mechanizmy aktywizacji w miejscach, gdzie spotykamy się z odbiorcami Projektujemy i budujemy koncepcyjne stoiska wystawiennicze Tworzymy wielowymiarowe koncepcje eventowe Projektujemy i budujemy autorską scenografię

Nagrody i wyróżnienia

2019III. Miejsce
SCENOGRAFIA EVENTOWA - KONFERENCYJNA I TEMATYCZNA
Plebiscyt POLECANI W EVENTACH 2019
2018I. Miejsce
FAAC Simply automatic
StandOUT. SECUREX 2018

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.