Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

DECOROOM

Dane Teleadresowe
  • Decoroom
    ul. Nowogrodzka 62B
    02-002 WARSZAWA
    Polska

DECOROOM

Adres: Nowogrodzka62B , 02-002 WARSZAWA, Polska
Telefon: +48 888 220 110
Strona WWW: www.decoroom.eu
Strona domowa: www.blog.decoroom.eu
Adres e-mail: decoroom@decoroom.eu

Info

 

Pracownia Architektury Wnętrz DECOROOM jest obecna na rynku od 11 lat i z wieloma sukcesami na koncie pozycjonuje się jako jeden z pionierów usługi kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Swoich klientów zaprasza do wyjątkowego biura połączonego z showroomem w samym centrum Warszawy. Zespół DECOROOM tworzą doświadczeni architekci, zaufane ekipy wykończeniowe oraz działy realizacji, księgowości i administracji – wszyscy nieustannie dbają o to, aby klientom dostarczać jak najwyższy poziom obsługi. Firma współpracuje z czołowymi przedstawicielami branży wykończeniowej, a swój wizerunek w branży zbudowała dzięki wysokim standardom wykonywanej usługi jak i współpracy z klientem. W ofercie DECOROOM znajdziemy 3 pakiety: Standard, Premium oraz VIP, które odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających klientów.

*** DECOROOM jest laureatem European Property Awards – Best Office Interior Europe (2015-2016), firma posiada również certyfikat „Rzetelnej Firmy”.

*** DECOROOM jest Członkiem Wpierającym Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Nagrody i wyróżnienia

2016Best Office Interior Europe
Decoroom
International Property Awards 2016

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.