Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

MIKOŁAJSKAstudio

Dane Teleadresowe
  • MIKOŁAJSKAstudio
    ul. Lubelska 14/U1
    30-003 Kraków
    Polska

MIKOŁAJSKAstudio

Adres: Lubelska14/U1, 30-003 Kraków, Polska
Telefon: +48 530 533 909

Info

 

MIKOŁAJSKAstudio to autorska pracownia projektowa Krystyny Mikołajskiej i Idy Mikołajskiej. Matka i córka, obydwie absolwentki Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej w Polsce. Robią to, w czym są najlepsze, starają się realizować wszystkie projekty z sercem i pełnym zaangażowaniem. Projektowanie wnętrz jest ich ogromną pasją, popartą zdobytą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Pracownia MIKOŁAJSKAstudio specjalizuje się w kompleksowych projektach rezydencji, domów, apartamentów i mieszkań. Zajmuje się także realizacją projektów „pod klucz”. Wykonuje również projekty komercyjne, np. projekty kancelarii, przychodni dentystycznych, gabinetów lekarskich, przestrzeni biurowych, pensjonatów, hoteli.

Zespół MIKOŁAJSKAstudio tworzą ambitni i profesjonalni architekci, zawsze mający na względzie, że to Klient będzie użytkownikiem zaprojektowanego wnętrza. Dlatego z należytym szacunkiem traktują potrzeby i upodobania Klientów, zarówno w części funkcjonalnej, jak i estetycznej projektu.

Nagrody i wyróżnienia

20195 star WINNER
Projekt siedziby pracowni MIKOŁAJSKAstudio
European Property Awards 2019
2019WINNER
Projekt wnętrza domu
German Design Awards 2019
2017WINNER w kategorii Interior Design Apartment
Metamorfoza domu w Małopolsce – sielski loft
European Property Awards 2017

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.