Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Love Exhibitions Consulting

Dane Teleadresowe
  • Love Exhibitions Consulting
    ul. Wojska Polskiego 3/111 41-400 Mysłowice
    Polska

Love Exhibitions Consulting

Adres: Wojska Polskiego 3/111, 41-400 Mysłowice, Polska
Telefon: +48 509 499 338

Info

 

Love Exhibitions Consulting tworzy strategie wystawiennicze o zasięgu globalnym oferując usługi na terenie całego świata. Mocną stroną firmy jest organizacja udziału firm w targach dla kierunków egzotycznych. W portfolio Love Exhibitions Consulting znajdują się realizacje wykonane na targach całego świata: Europa, Azja, RPA, Rosja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Turcja i wiele innych miejsc na świecie.

Praca specjalistów z Love Exhibitions opiera się na identyfikacji potrzeb klienta i doborze odpowiednich do konkretnego rynku form i narzędzi marketingowych. Doświadczenie zdobyte na rynkach międzynarodowych sprawia, że oferta Love Exhibitions jest zawsze dopracowana w najmniejszym szczególe.

Love Exhibitions Consulting planuje, weryfikuje i wdraża projekty zgodne z najnowszymi trendami marketingowymi i z uwzględnieniem wszystkich obowiązujących zasad i obostrzeń związanych z COVID-19.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

___________________

O światowych targach, roli dobrej organizacji, pasji, o sprzyjaniu losu, a także o podboju świata portal Exspace.pl rozmawiał z Magdaleną Zbieg, CEO Love Exhibitions Consulting >>>

Nagrody i wyróżnienia

2018Wyróżnienie Honorowe
ElproSys
StandOUT. Automechanika 2018
2018Wyróżnienie Honorowe
ELFA PHARM POLSKA
StandOUT. Beautyworld 2018
2018Wyróżnienie Honorowe
SUNBRELLA
StandOUT. Home Decor 2018
2019MEDLAL za atrakcyjen stoisko
CORAB
XXII Targi Energetyki i Elektroniki 2019

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.