Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Komandor

Dane Teleadresowe
  • Komandor
    ul. Potkanowska 50
    26-600 Radom
    Polska

Komandor

Adres: Potkanowska50, 26-600 Radom, Polska
Strona WWW: www.komandor.pl
Adres e-mail: projektant@komandor.pl

Info

 

Firma Komandor od ponad 28 lat obecna jest na polskim rynku, wyznaczając trendy i ścieżki rozwoju rodzimego meblarstwa. Producent zapewnia klientom meble i rozwiązania na wymiar najwyższej jakości, które poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce Komandor wiele nagród i wyróżnień. To Komandor wypromował produkt związany z systemem drzwi przesuwnych w kraju i zbudował pierwszą sieć jego sprzedaży, dlatego nazwa firmy stała się dla wielu synonimem szafy z drzwiami przesuwnymi. Doświadczenie zdobyte w czasie tych lat, pozwoliło marce rozwinąć się i wyraźnie zaistnieć również na rynkach zagranicznych. Komandor jest obecny w ponad 42 krajach na świecie.

W trosce o wygodę klientów i w odpowiedzi na ich potrzeby, sieć dystrybucji jest stale rozszerzana. Obecnie wynosi 200 autoryzowanych ekspozycji na terenie całego kraju. Wizytówką każdej z nich jest doskonale wyszkolona obsługa, która korzystając ze specjalnego programu Designer do projektowania mebli Komandor, może w ciągu kilku minut przygotować profesjonalną wizualizację i wycenę szafy, garderoby czy innego mebla na wymiar.

Bogata gama kolorystyczna i stylistyczna obramowań drzwi oraz różnorodność materiałów od najlepszych i sprawdzonych dostawców jak lustra, szkła, płyty, lakier, fornir czy bambus, pozwalają na produkowanie i tworzenie trwałych, funkcjonalnych oraz wysokiej jakości mebli. Oprócz szaf i garderób w ofercie Komandora znajduje się także duży wybór łóżek, komód, biurek, regałów, witryn, przeszkleń wewnętrznych i zabudów kuchennych. Dzięki personalizacji rozwiązań marka jest gotowa stworzyć każdy rodzaj mebli na wymiar do całego mieszkania lub instytucji, funkcjonalnie aranżując nawet najtrudniejszą przestrzeń.

Komandor swoje usługi świadczy kompleksowo od doradztwa, poprzez projekt, bezpłatną wycenę mebla, pomiar i produkcję, aż do montażu przez doświadczone grupy montażowe i stały serwis.

Marka ściśle współpracuje także z polskimi projektantami wnętrz i architektami, którzy coraz częściej sięgają w swoich projektach do rozwiązań i mebli personalizowanych, wykonywanych na zamówienie. Projektanci dodatkowo mają także możliwość skorzystania z przygotowanego dla nich Programu Partnerskiego i szerokiego wsparcia na każdym etapie realizacji zlecenia.

Nagrody i wyróżnienia:

- Konsumencki Lider Jakości w latach 2013-2020 - 7 krotne Wyróżnienie w kategorii "Zabudowa wnęk i budowa szaf"

- Konsumencki Lider Jakości 2020

- Dobry design 2019 dla systemu drzwi uchylnych Opal

- Diament meblarstwa 2018 dla systemu do zabudowy Orto

- Laur Klienta 2017

- Dobry Wzór 2016 dla systemu drzwi Heliodor

Nagrody i certyfikaty >>

 

Nagrody i wyróżnienia

2020Wyróżnienienie w kategorii zabudowa wnęk i budowa szaf
Komandor
Konsumencki Lider Jakości 2020
2019Nagroda Konsumenta
Drzwi uchylne Opal Komander
Dobry design 2019
2018Wyróżnienie
System ORT Komander
Diament Meblarstwa 2018
2017Wyróżnienie w kategorii zabudowa wnęk i budowa szaf
Komandor
Laur Konsumenta 2017
2016Finalista
System drzwi Heliodor Komandor
Dobry Wzór IWP 2016

inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.