Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

na każdy temat

Yassen Hristov Photographer

Yassen Hristov Photographer

Adres: Polska
Telefon: +48 507 440 100
Strona WWW: www.yassenhristov.com
Adres e-mail: info@yassenhristov.com

Info

 

Jeśli fotograf jest dobry, to słowa są zbędne – wszystko widać na zdjęciach. Jestem absolwentem fotografii na Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Specjalizuję się w fotografii architektury i wnętrz. Od kilkunastu lat współpracuję z architektami, projektantami wnętrz, deweloperami oraz cenionymi markami Regularnie publikuję w magazynach wnętrzarskich oraz na portalach branżowych i lifestylowych.

Dążę do kadrów, które uchwycą wyjątkowość fotografowanych obiektów. Nieustannie fascynuje mnie naturalne światło, które najlepiej potrafi wydobyć piękno, faktury i barwy. Swoją pracę cenię przede wszystkim za możliwość kontaktu z twórczymi ludźmi. Każde spotkanie jest dla mnie źródłem inspiracji. Poza sesjami fotograficznymi, angażuję się w życie branży - biorę udział w wydarzeniach i konferencjach tematycznych, dzieląc się swoją pasją i spostrzeżeniami.


inne z tej kategorii:
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.