Wizytówki

Reklama

<POWRÓT

Konkursy

z kategorii: Inne (2)

Wyanimuj design!

To Wy zdecydowaliście - do kogo powędrują trzy tablety Intuos, japońskiej firmy Wacom!  Intuos5 M Touch + WL Kit, Intuos5 S Touch, Intuos5 M Pen!   11 Jakub Matyka - "Sztuka vs Design / Sztuka Designu" Krótki film animowany, opowiadający historię pewnego krzesła. Lekko i żartobliwie nawiązując do różnych dzieł sztuki pokazuje proces projektowania oraz historię designu jako takiego. Przedstawia w jaki sposób sztuka wpływa na rozwój projektowania i wskazuje na zacieranie granic między dziedzinami.
zakończony
18.02.2012 - 30.07.2012

wyEXPOnuj się!

Zadaniem uczestników wyEXPOnuj się! było zaprojektowanie stoiska targowego dla firmy Mennica Polska, przy uwzględnieniu założeń organizatorów targów WMF 202 w Berlinie i wytycznych klienta. Na konkurs wpłynęły 42 prace, w większości projekty oryginalne, eleganckie i niebanalne w podejściu do tematu. I edycja konkursu wyEXPOnuj się! na projekt stoiska targowego dla firmy Mennica Polska na targi World Money Fair 2012 w Berlinie zakończyła się 25 października 2011 roku. Honorowy patronat nad konkursem objęły Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu i Mennica Polska Celem konkursu wyEXPOnuj się! było umożliwienie zaprezentowania swoich umiejętności i talentu designerom, grafikom i studentom. Zwycięzcy poza prestiżem otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 2.500 zł i płatny staż w firmie targowej.
zakończony
15.08.2011 - 25.10.2011
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.